x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Marc Anthony Coconut Milk... Marc Anthony Coconut Butt... Marc Anthony Strictly Cur... Marc Anthony Coconut Oil ... Marc Anthony Frizz Kerati... Marc Anthony Frizz Kerati... Marc Anthony Rejuvenating... Marc Anthony Rejuvenating... Marc Anthony Grow Long Su... Marc Anthony Grow Long Su...
Sırala:
1 2 3 4 5
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2 3 4 5

Saç Kremleri

Saç kremleri saç bakımımızın tamamlayıcı ürünleridir. Kırık ve yanmış olan saç uçlarını düzeltmek ve daha yumuşak saçlara kavuşmak için kullanılmaktadırlar. Saç kremleri arındırıcı değildir. Bilindiği gibi şampuan saç kremi öncesi kullanılan temizleme ürünüdür. Şampuanlama sonrasında kremleme işlemi yapılarak saçların yumuşaması ve sağlıkla canlanması mümkün olur. Şampuan saçlarınızdaki kiri arındırır ve nem tabakasını süpürür. Saç kremi de şampuan kullanımı sonrasında saça gerekli olan nemi kazandırır. Saç kremini doğru kullanmakta oldukça önemlidir. Saç diplerine sürülen saç kremi saçın yapısını değiştirirken köklere sürülenler ise yumuşamasına ve bir süre sonra da saç dökülmelerine neden olur. Saç kremleri sadece saç uçlarına ve boylarına uygulanmalıdır. Saçların her gün yıkanması saça zarar verir. Saçlar 3 günde 1 kez temizlendiği zaman sağlıkla parlar. Saçı yağlandırmaya meyilli olan saç kremleri tercih edilmeyen ürünlerdendir. Bu nedenle bu ürünleri tercih etmek doğru değildir. Saç kremlerine bakıldığında durulanan ve durulanmayan olmak üzere iki çeşit saç kremi vardır. Kullanım şekli aynı olan kremler saç diplerine temas etmemelidir.

Durulanan saç kremleri banyoda kullanılır. Şampuanlama işlemi sonrasında saç sıkılarak suyu akıtılır. Yeterli miktarda avuç içine alınan krem saç uçlarından başlayarak yukarıya doğru sürülür. Biraz bekledikten sonra durulanması gerekir. Beklerken de saç uçlarına masaj yaparak krem iyice yedirilir. Durulanmayan saç kremleri ise saçın nemli olması gerekir. Saç nemliyken saça uygulanan krem ile istenilen şekil verilebilir. Bu tür kremler özellikle dalgalı saçlı bayanların tercih ettiği ürünlerdir. Durulanmayan saç kremi kullanıyorsanız da fazla bekletmemelisiniz. Saç kremini iki avucunuza dağıtarak saç uçlarınıza sürebilirsiniz. Saçlarınız sönerse, yağlanırsa fazla sürmüşsünüz demektir. Bu durumda yapmanız gereken saçınızı tekrar yıkamaktır.  İçerisinde yabancı madde bulunduran saç kremleri saça zarar verebilir. Yıpranmış olan saçın kendine gelmesi için 2 yıla yakın bir süre gerekir. Saçınızı yumuşatayım derken yıpranmamasına özen göstermelisiniz. Bitkisel içerikli kremler tercih etmelisiniz. Bu tür kremler saçınıza zarar vermeyecektir.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.