x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Color Soin 7C Terracotta ... Color Soin 8C Copper Blon... Color Soin 10R Shinning R... Color Soin 7M Mahogany Ch... Color Soin 9R Fire Red Ko... Color Soin 5M Mahogany Ch... Color Soin 4M Mahogany Ch... Color Soin 10N Platinum B... Color Soin 9N Honey Blond... Color Soin 11A Sandy Ash ...
Sırala:
1 2
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Saç Boyaları

Saç boyaları kadınların tercih ettiği ve güzel görünmek için saçlarına uyguladıkları belirli aralıklarla tekrar etmeleri gereken uygulamadır. Bayanlar güzel görünmek için saç boyaları ile değişim yaratırlar. Saç renklerini değiştirerek farklı bir imaj yaratmak onları mutlu eder ve güzel görünmelerini sağlar. Ayrıca kadın ve erkekler saçlarındaki beyazları kapatmak için saç boyalarını tercih ederler. Boyaların içerisinde kimyasal madde bulunduğu için insan saçlarının yanı sıra vücudun belirli bölgesinde tahribatlar meydana gelebilir. Bu nedenle tercih edilecek olan ürünlerin bitkisel içerikli olmasına özen gösterilmelidir. Saçların çabuk yıpranmaması için bitkisel özlü tercih edilmelidir. Hamile bayanlarda da kullanılan saç boyaları bebeğe zarar verebilir. Bu nedenle kimyasal içerikli ürünleri hamileyken kullanmamak gerekir. Saç boyalarını tercih ettiğinizde mümkün olduğunca doğal içerikli olanlar tercih edilmelidir. Çünkü kimyasal içerikli saç boyalarında amonyak ve peroksit gibi maddeler bulunur. Bu gibi maddeler saçların kırılmasına neden olur. Bu yüzden tamamen doğal içeriklerden üretilen boyalar organik saç boyalarıdır. Saçlarını doğal içeriklerle renklendirmek isteyen herkesin seçebileceği ürünler son yıllarda daha fazla tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır.

Doğal içerikli saç boyaları genelde E, C vitamini, ısırgan otu, doğal antioksidanlar, greyfurt çekirdeği özü, hayvansal ve bitkisel yağ asidi gibi bileşenler bulundururlar. Papatya, aynısefa çiçeği, zerdeçal, safran, karanfil gibi doğal bitki özleri de organik olan saç boyaları içerisinde kullanılmaktadır. Organik içerikli olan saç boyaları saç renklerini uzun süre muhafaza etmektedir. Saçlarda nemlendirme ve komple bakım yapan saç boyaları oldukça yarar sağlamaktadır. Doğal içeriği ile saçı yıpratmayan ve saç köklerini besleyen boyalar özleri ile saçların yumuşak kalmasını sağlar ve doğal bakım uygular.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.