x
Sepet
Roc Soleil Protexion SPF 50 Fluid Güneş Koruyucu Krem 50 ml
Marka: Roc
Barkod:

Roc Soleil Protexion SPF 50 Fluid Güneş Koruyucu Krem 50 ml

68,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Roc güneş kremi normal ve karma cilt tipleri için geliştirilmiştir.
  2. Yüksek faktörlü koruma filtreleriyle cildi güneşin olumsuzluklarına karşı etkili bir şekilde korur.
  3. Roc güneş koruyucu nemlendirme kompleksiyle zenginleştirilen likit yapısı sayesinde cilt tarafından rahatlıkla absorbe edilebilir.
  4. Cildinde güneş kaynaklı deformasyonları engellemek isteyen herkesçe tercih edilebilir.
Marka : Roc
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 19.11.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Güneş koruyucu ve besleyici bakım kremidir. Cildin nemlendirilmesini ve beslenmesini sağlar. Dış etkenlere ve özellikle de güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi güçlendirip korur. Alerjik tepkimeleri azaltır. Kızarıklık, yanma, leke ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur. Her türlü cilt için idealdir ve günlük güneşe maruz kalınmadan evvel temiz ve kuru yüz, boyun ve göğüs bölgelerine yeteri kadar masaj yapılarak uygulanır. Durulama yapılmaz.
Roc Soleil Protexion SPF 50 Fluid Güneş Koruyucu Krem

Ciltte yüksek oranda güneş koruması sunan güneş koruyucu bakım kremidir.

Cildi güneş ışınlarının zararlarına karşı uzun süre koruyan ve güneşten kaynaklı leke ve sorunların giderilmesine yardımcı olan güneş koruyucu bakım kremidir. Roc markasının bu ürünü Yüksek oranda koruma sağlamaktadır. Uygulanmasıyla beraber gün boyu etkin koruma sunmaktadır. Etkisi anında görülebilen ve neticede gözle görülebilir iyileşmeye sebep olan bakım ürünüdür.

Roc güneş kremi,Güneşin UVA ve UVB ışınlarının zararlarını %95’in üzerinde bertaraf etmekte ve etkilerini en aza indirmektedir. Soya özü içeren patentli ileri teknolojiyle üretilmiştir. 

Roc Soleil Protexion SPF 50 Fluid Güneş Koruyucu Krem Özellikleri

Cildi gün boyu güneş ışınlarının zararlarından korur. Cilt yapısını nemlendirip besler ve güçlendirerek güneş ışınlarıyla beraber diğer dış etkenlere karlıda korur. Ciltte oluşabilecek kahverengi lekelerin oluşmasına ve çoğalmasına mani olur. Kuruluğu, gerilmeyi ve pürüzlenmeyi engeller. Cildi güzelleştirip etkin koruma sağlar. Güneş ışınlarından kaynaklanan cilt sorunlarının giderilip iyileştirilmesine ek katkı sunar.

Uygulandığı Bölge

Yüz bölgesine gözler haricinde uygulanır. Ekseri olarak da boyun ve göğüs kısmının üst kesimlerine uygulanır.

Kullanım Şekli

Cilt iyice temizlenip kurulandıktan sonra masaj yapılarak oval dokunuş halinde cilde uygulanır. Suyla temas ettirilmeden cilde iyice nüfus etmesi sağlanıp eşit oranda dağıtılır. Durulama ya da kurulama gerektirmemektedir. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Güneşe çıkılmadan önce bir tatlı kaşı gibi uygun bir miktar cilde sade olarak uygulanır. Fazla veya düşük oranda kullanımdan kaçınılmalıdır. Terleyince, yüzme sonrası ve duş aldıktan sonra güneş koruyucu ürün uygulaması tekrarlanmalı ve gün boyu güneşlenilecekse gün içerisinde her 2 saatte bir işlem yenilenmelidir. Güçlü koruma sağlayan ve gelişmiş formüle sahip ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Not: “Göz çevresine uygun değildir. Harici kullanım içindir ve oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Ayrıca +16 yaş için olup bebek ve çocuk cildine kesinlikle uygulanmamalıdır.”



KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.