x
Sepet
Roc Soleil Protexion SPF 30 Spray Güneş Koruma Losyonu 150 ml
Marka: Roc
Barkod:

Roc Soleil Protexion SPF 30 Spray Güneş Koruma Losyonu 150 ml

68,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Roc güneş kremi spreyi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
  2. Spf30 derecesindeki koruma faktörüyle cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı hassaslıkla korur.
  3. Etkili içeriğiyle cildin doğal bariyerinin güçlenmesine katkıda bulunur.
  4. Cildini koruyarak güçlendirmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir.
Marka : Roc
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 150 ml
Güncelleme Tarihi : 19.11.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Güneş koruyucu losyon olup cildi güneşin zararlı ışınlarından en etkin biçimde korumaktadır. Spray kıvamıyla durulama ve kurulama gerektirmez, tüm cilt tipleri için uygundur. Cildin doğal koruma bariyerini güçlendirip kalkan gibi cildi güneşe karşı korur, güneşten gelebilecek hasarları en aza indirir. Yanık, kızarıklık ve kırışıklık önler, lekeler dahil her türlü sorunun ciltten giderilmesine yardımcı olur. Temiz ve kuru yüz, boyun, göğüs ve günee maruz kalan bölgelere güneşe çıkmadan evvel bir kaç püskürtmeli olarak uygulanır.
Roc Soleil Protexion SPF 30 Spray Güneş Koruma Losyonu

Cilde yüksek koruma sağlayan sprey yapısında güneş koruyucu bakım losyonudur.

Cilt tarafından emilimi kolay ünlü kozmetik markası Roc’un en nadide ürünlerinden olan yüksek güneş koruması sağlayan koruma losyonudur. Güneşin UCV ışınlarına karşı cildi tam manada korumaktadır. Cildin güneş ışınlarına karşı korunmasını, etkilerin azaltılmasına yardımcı olan buğday proteinleri ihtiva etmektedir. Yüksek miktarda E vitamini, feverfew içermektedir.

Patentli güçlü koruma sağlayan güneş filtrelerinden Parsol 1789 içeren losyon güneşin UVB ışınlarına karşı da koruma sağlamakta ve bu zararlı güneş ışınlarının neden olduğu güneş yanıklarının ve benzeri etkilerin giderilmesine yardımcı olur. İşlevselliği 30 koruma faktörüyle gerçekleşmektedir.

Roc Soleil Protexion SPF 30 Spray Güneş Koruma Losyonu Özellikleri

Roc markasının bu ürünü cildi evvela güneşin UCV ve UVB zararlı ışınlarına karşı korumaktadır ve bu zararlı ışınların neden olduğu etkilerin giderilmesine yardımcı olur. Cildin nemlendirilip yaşlılık sorunlarından kurtulmasına destek olur. Erken yaşlanmanın önüne geçtiği gibi, belirtilerini ortadan kaldırmakla beraber cildin gençleştirilip güzelleştirilmesine de yardımcı olur. Roc güneş koruma losyonlarıda Roc güneş kremi ürünleri altyapısıyla hazırlandığı içim ciltte güçlü bir tabaka oluşturup cildi uzun süreli besler ve suya dayanıklı yapısıyla cildi dış etkenlere karşı da korur. 

Uygulandığı Bölge

Göz çevresi haricinde yüz bölgesine, boyun üst göğüs ve omuz kısımlarına uygulanır. Sırt, kol ve bacaklara da nadiren uygulanmasında bir mahsur yoktur. 

Kullanım Şekli

Temiz ve kuru haldeki cilde doğrudan sade olarak uygulanıp masaj yapılarak iyice yedirilir. İşlem bitiminde suyla temasından kaçınılmalı, durulama ve kurulama da yapılmamalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı

150 ml olarak piyasaya sürülmüş olan bu etkin koruma sağlayan cilt bakım ve güneş koruyucu bakım ürünü, özellikle yaz aylarında ve güneşe cildin maruz bırakılacağı zamanlarda uygulanır. Güneşe çıkmadan en az 15 dakika evvel azami miktarda uygulanması kâfidir. Yüzme, yıkanma, terleme ve banyo yapma durumlarında ürün uygulaması yenilenmelidir. Uzun süreli güneş altında kalınacaksa işlem her iki saate bir yenilenmelidir. Hekimlerce uygun görülen kullanım yaşı +16’dır.

Not: “Avret mahallin ve umumi bölgelerle birlikte göz çevresine uygulanmaz.”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.