x
Sepet
Roc Soleil Protexion Anti Shine Fluid Spf 30 Parlama Karşıtı Yüz Güneş Koruyucu 50 ML
Marka: Roc
Barkod: 3574661173542

Roc Soleil Protexion Anti Shine Fluid Spf 30 Parlama Karşıtı Yüz Güneş Koruyucu 50 ML

119,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Roc güneş kremi normalden yağlıya dönük ve karma cilt tipleri için tasarlanmıştır.
  2. Ciltte fazla yağın neden olduğu sağlıksız parlamanın giderilmesine yardımcı olur.
  3. Spf50 derecesindeki yüksek koruma faktörüyle yüz bölgesini güneşe karşı ideal bir şekilde korur.
  4. Ürün günlük kullanıma uygundur.
Marka : Roc
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 28.02.2017 - Salı
Özet Bilgi : Yağlı, karma, normal ve akneli cilt tipleri için geliştirilmiş güneş koruyucu parlama önleyici bakım ürünüdür. Cildin yağ salgılama düzeneğini dengeleyip fazla yağlanmayı ve parlamayı önler. Cildi güneşin zararlı ışınlarına ve güneşten gelecek hasarlara karşı korur, cildi nemlendirip besler ve güneş kaynaklı cilt sorunlarını azaltır. Temiz ve kuru yüz bölgesine sabahlar güneşlenme öncesinde yeteri miktar masaj yapılarak uygulanmalı ve suyla temas ettiğinde ise işlem yinelenmelidir.

Roc Soleil Protexion Anti Shine Fluid Spf 30 Parlama Karşıtı Yüz Güneş Koruyucu 50 ML

Normal ve karma yapılı ciltler için geliştirilmiş parlama önleyici yüz güneş kremidir.

Sıvı yapıda nemlendirici ve koruyucu etkiye sahip parlama önleyici cilt bakım ve güneş koruyucu ürünüdür. Dış etkenlere ve özellikle de güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin koruma sağlar. Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı bileşiminde bulunan filtreler sayesinde %90 oranında koruma sağlamaktadır. Ciltteki yağ üretimini kontrol altına alarak cilde derinlemesine olumlu etki eder. Yağsız yapıda sıvımsı kıvamda cilt tarafından kolayca emile bilen yapıda üründür. Ayrıca ciltte beyaz bir kalıntıya da mahal vermez. 

Roc Soleil Protexion Anti Shine Fluid Spf 30 Parlama Karşıtı Yüz Güneş Koruyucu 50 ML Özellikleri

Roc markasının bu ürünü güneşe karşı cildi koruyup güçlendirir ve besler. Yağ üretimini dengeleyip kontrol altına alır. Paralamayı önler ve de yoğun biçimde cildi nemlendirerek cilt sorunlarını giderir. Cildi parlamaya karşın matlaştırıp yumuşatır ve dahi kadifemsi bir doku cilde sunar. Roc güneş kremi Cildin gereksinim duyduğu besini, nemi ve korumayı tam tekmil cilde sunar. 

Uygulandığı Bölge

Yüz bölgesine ve nadiren de boyun bölgesine uygulanır. Özellikle yüzün T-Bölgesine uygulanmalıdır.

Kullanım Şekli

Temiz ve kuru haldeki yüz cildine eşit oranda uygulanır. İyice cilt tarafından emilimi sağlandıktan sonra durulama veya kurulama yapılmaz. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Günlük veya arzu edildikçe uygulanabilir. Güneşe çıkılmadan önce uygulanması ve her kullanımda bir tatlı kaşığı kadar kullanılması önerilir. Az miktarda kullanımı güneşin zararlı etkilerini azaltma ve cildi tam manada koruma hususunda yeterlidir. Terleme, yüzme, duş alma ve kurulanma durumlarında ürün yeniden cilde uygulanmalıdır.

Not: “Gözlerden kesinlikle uzak tutulması gereken üründür ve gözlerle temas etmesi halinde anında bol suyla yıkanıp ürün ciltten arındırılmalıdır.”KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.