x
Sepet
Roc Pro Protect Extra Protecting Ekstra Yatıştırıcı Spf 50 Bakım Kremi 50 ML
Marka: Roc
Barkod: 3574661102580

Roc Pro Protect Extra Protecting Ekstra Yatıştırıcı Spf 50 Bakım Kremi 50 ML

109,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Bu Ürün Kimlere Uygun :
  1. Roc güneş kremi tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
  2. Yüksek koruma faktörüyle cildi güneşin olumsuz etkilerine karşı ideal bir şekilde korur.
  3. Cilt üzerindeki irritasyonların gideirlmesine ve cildin yatıştırılmasına destek verir.
  4. Daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için 0312 418 00 45 ve 0532 130 45 22 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.
Marka : Roc
Ürün Serisi : Güneş Kremleri
Boyut : 50 ml
Güncelleme Tarihi : 19.11.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : İlave güçlendirilmiş yatıştırıcı etkiye sahip bakım kremidir. Güneş ışınlarından, soğuk havalardan ve diğer dış etkenlerden kaynaklı cilt hasar ve sorunlarını azaltıp onarılmasına ek katkı sağlar. Cildin kuruluğunu yoğun nemlendirmeyle giderir. İyi düzeyde temizlenmiş kuru yüz ve boyun bölgesine az miktarda parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanıp ardından durulama yapılmaz.
Roc Pro Protect Extra Protection Ekstra Yatıştırıcı Spf 50 Bakım Kremi 50 ML

Güçlü yatıştırıcı etkiye sahip bakım kremidir.

Cilt onarımını ve bakımını üstlenen ilave yatıştırıcılık sunan cilt bakım ve koruma kremidir. Cildin bakım ve onarımıyla beraber dış etkenlere ve özellikle de güneşe karşı korunmasını sağlamaya yönelik tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilmiştir. Cilt tiplerine ve cildin doğal sistemine uyumlu işlev gösteren ve verimlilik bakımında uzmanlarca ve de kullanıcılarca onaylanmış ve güçlü etkisi kanıtlanmıştır. Cilde her hangi bir zararı söz konusu olmadığı gibi bilindik bir yan etkisi de görülmemiştir. 

Roc Pro Protect Extra Protection Ekstra Yatıştırıcı Spf 50 Bakım Kremi 50 ML Özellikleri

Roc markasının bu ürünü cilt sorunlarının giderilmesini ve hafifletilmesini sağlarken, bir yandan da güçlendirilip korunmasını sağlamakta ve bu esnada da cildin onarılıp günlük bakımının yapılmasına yardımcı olmaktadır. Ciltte farklı etkenlerden kaynaklı oluşmuş kırışıklık, ince çizgi ve benzeri sorunların düzeltilmesine yardımcı olur. Cilt kusurlarının iyileştirilmesinde etkilidir. Güneşten kaynaklı sorunların giderilip ilavetende güneşe karşı cildin korunmasını sağlamaktadır.

Uygulandığı Bölge

Roc krem yüz bölgesinde öncelikli olarak T bölgesine ve boyun bölgesine, ekseri olarak da göğüs bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli

Temiz ve kuru yapıdaki cilde doğrudan parmak uçlarıyla uygulanır ve masaj yaparak cilde iyi ve nüfus etmesi sağlanır. Cilt tarafından emilimi sağlandığında işlem bitimi maksadıyla durulama veya kurulama yapılmaz. Krem olması dolayısıyla hafif yapıdadır ve çabucak cilt tarafından kabul edilecektir. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı

Günlük kullanıma uygun olarak geliştirilmiştir. İster sabah, isterse de akşamları cilde doğrunda uygulanabilir. Önerilen uygulama zamanı nitekim her sabah ve akşam bir defa olacak biçimde uygulanmasıdır. Ürün 50 ml olarak sunulan gelişmiş formüle sahip cilt bakım ve onarım ürünlerindendir.

Not: “Ürün sadece cilt bakımı için geliştirilmiş olup farklı bölgelere farklı maksatla uygulanamaz ve kesinlikle farklı ürün veya maddelerle karıştırılarak uygulanmamalıdır.”


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.