x
sadsad x
asdasd
Sepet
Roc Pro Define Concentrate 50 ml Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Kremi
Marka: Roc
Barkod: 3574661103556

Roc Pro Define Concentrate 50 ml Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Kremi

129,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Roc
Ürün Serisi : Roc Krem
Ürün Özellikleri : Yaşlılık belirtilerine karşı geciktirici bakım uygular.Cilt yüzeyinde oluşan ince çizgileri azaltır.
Güncelleme Tarihi : 28.11.2018 - Çarşamba 
Boyut : 50 Ml
Roc Pro Define Concentrate Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Kremi 50 ML

Roc Pro Define Concentrate Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Kremi 50 ml, pürüzsüz ve berrak cilt gelişimini destekler. Sağlıklı, ışıltılı ve taze cilt görünümünü destekleyen ürün yüzü kir ve salgılardan arındırır. aşın ilerlemesi ile ciltte meydana gelen ince çizgi ve kırışıklıklar önlenemez olabilir. Bu durumda da nemlendirici bakım yapılmalıdır.

Özellikle yaşın ilerlemesi ile cildin kuruması ve buna bağlı olarak oluşan mimik çizgilerini önler. Güneş ışınlarına maruz kalındığında ortaya çıkan her türlü olumsuzluğu düzeltir. Yaşın ilerlemesi ile düzenli olarak yapılacak olan bakım sayesinde cilt yenilenir ve yapılanır. Konsantre ürün yardımı ile kısa sürede etkili cilt bakımı sağlanır. Pürüzsüz, ışıltılı ve sağlıklı cilt gelişimine destek olan Roc ürünü ile kısa sürede etkili sonuçlar gelişir.


Roc Pro Define Concentrate Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Kremi 50 ML Özellikleri:

Ciltteki kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünün azalmasına destek olur. Cildi yeniler pürüzsüzleştirir, dolgunlaştırıcı etki gerçekleştirir. Ciltteki ince çizgi ve mimik çizgilerini gideren bakım ürünü berrak cilt gelişimini destekler. Cildi yeniler ve kolajen takviyesi sağlar. Nemlendirici etkili ürün kuruluklara karşı bakım sağlar. Kısa sürede gerçekleştirdiği etki sayesinde yaşlılık belirtilerinin önüne geçer. Cildi yenileyen bakım ürünü sağlıklı bakıma yardımcı olur.

Vücuda Etkisi: Sıkılaştırıcı etkili ürün cildin derinden yenilenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur. Kolajen takviyesi gerçekleştiren ürün kuruluklara karşı koruma sağlar. Nemlendirici etkisi ile kısa sürede gereken bakımı gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Tüm cilt yüzeyine uygulanmaktadır.

Kullanım şekli: Uygun ölçüde ürün cilde masaj hareketleri ile uygulanır.

Kullanım miktarı ve zamanı: Günlük kullanıma uygun olan ürün 50 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması engellenmelidir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.