x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Roc
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Roc Ürünleri

50 yıllık bir deneyimin kaliteyle buluştuğu kusursuzluğun temel alt yapısıdır Roc. Kişiye yeni bir hayat biçimi belirleme hususunda önemli role sahip yaşlanma karşıtı markadır. Roc markası, kullanıcılarına sunduğu kalite ve olanaklarla birçok kullanıcının gönlünde taht kurmuştur. Kozmetik dünyasında yerini daima liderler arasında tutmayı başarmış kapsamlı gençleşme formülleri üzerine derin araştırmalara imza atmış markadır. Yaşlanmaya karşı etkili, etkili gençleşme sağlayan bakım ürünleri hakkında etkilidir. ROC Markasının uzmanları yeni ve bütünsel yaşlılık karşıtı bir yaklaşımla ürünleri geliştirmeye çalışmaktadır. Estetik alanında uzman ekiple birlikte cilt güzelliği eğilimi üzerine gelişmelere imza atmıştır.

Dermokozmetik sektörünün öncü markaları arasında yer alan Roc, çeşitli cilt tipleri ve ihtiyaçları göz önüne alınarak ürünler geliştirmektedir. Marka özellikle yaşlanma karşıtı bakımında etkilidir. Roc cilt bakım ürünleri ile birlikte güneş bakım ürünleri de geliştirmiştir.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda ROC Markası Kullanılır?

Yüz bakımı, vücut ve cilt bakımı, güneş koruyucu, temizleyici gibi birçok kategoride birbirinden farklı ürün yelpazesine sahip olan ROC Markası, yaşlanmayı yavaşlatmak, cildin gençleştirilmesini sağlamak ve aynı zamanda temel gereksinimlerinin karşılanarak bakımının yapılması için özel tercih edilen markalardandır. ROC Markası, temizleyici ve toniklerle beraber nemlendiriciler, anti-aging etkili ürünler, göz kremleri, sivilce giderici bakım ürünleri, dudak bakım ürünleri, peeling gibi daha birçok farklı türde ürün geliştirmektedir.

Ciltte görülen kırışıklıkların ve ince çizgilerin giderilmesi, yaşlılık belirtilerin azaltılması maksadıyla kullanılır. Günlük cilt bakımı ve hasarlı bölgelerin onarımı için idealdir. Cildin gençleştirilip güzel görünmesini, ciltte nemin tutulmasını ve sağlık kazanmasını sağlayan seçkin bir markadır. Ayrıca ROC Markası, cilt sorunlarında fark edilebilir düzeyde iyileşme ve onarım sağlamaktadır. Gözaltı morluk, kırışıklık ve şişkinlikleri gibi sorunların üstesinden gelebilecek düzeyde ürünler geliştirmektedir.

Ayrıca leke ve akne oluşumuna da mani olan ürünler sunmaktadır. Peeling ürünleri sayesinde cildi derinlemesine temizleyip kalıntıları ciltten arındırır. Roc marka peelingler tüm cilt tiplerine uygun olduğu gibi hassas cilt tiplerine de yönelik olanaklar sunmaktadır. Dudak bakım ve nemlendirmeye yönelik ürünleriyle dudak çatlaklıkları gibi birçok dudak sorununu ortadan kaldırmak, farklı cilt sorunlarının onarım ve tedavisini yapmak amacıyla ROC markası tercih edilmektedir.

Neden ROC Markası?

Daima fayda ve verimlilik prensiplerine uygun olarak işlev göstermek üzere ürünler geliştirmektedir. Kullanıcılarına daima iyisini değil, daha iyisi sunmaya odaklı bir markadır. Dermatolog ve estetik uzman hekimlerce yapılan araştırma, inceleme, geliştirme ve gözlemler doğrultusunda ürünler ortaya konulup piyasaya sunulmaktadır. Cilt bakımı ve iyileştirmeyle beraber onarımı konusunda öncü markalardandır. ROC Markası, yüz hatlarının yeniden tanımlanmasını, cildin canlandırılmasını ve cildin beslenip nemlendirilmesini sağlar.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.