x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Physicians Formula Eye Bo... Physicians Formula Killer... Physicians Formula Organi... Physicians Formula Sexy B... Physicians Formula Eye Bo... Physicians Formula Organi... Physicians Formula Organi... Physicians Formula Organi... Physicians Formula Organi... Physicians Formula Organi...
Sırala:
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Rimeller

Rimeller makyajın olmazsa olmazları arasındadır. Gözleri ortaya çıkaran, daha derin ve çekici kılan bir üründür. Ancak bu etkiyi sağlayabilmek için maskaranın ne olduğunu ve nasıl sürüldüğünü bilmek gerekmektedir. Uygulanan göz makyajı ile görünüm kendini belli edecektir. İyi bir uygulama iyi bir sonuç üretirken, kötü uygulama ise kötü bir sonuca neden olur. Rimel, krpiklerin daha dolgun, uzun ve güçlü görünmesini sağlar. Ancak bu etkiyi yaratması için bazen birden çok kere sürülmesi gerektiği düşünülmektedir. Aksine böyle yapıldığında kötü bir etkiye neden olabilmekte ve bozulmalar yaşanabilmektedir. Kaliteli bir maskara ile abartısız olarak sade ve hoş bir görünüme kavuşmanız mümkündür. Aynı zamanda iyi bir uygulama gerçekleştirebilmek için sürekli olarak fırça şişeye sokulup çıkartılmamalıdır. Hava ile temas eden ürün bozulma etkisi gösterir bu nedenle maskaralar iyi şekilde muhafaza edilmelidir.

Kirpiklere uygulanan maskaralar dipten başlayarak uca doğru sürülmelidir Daha dolgun ve güzel bir görünüm yakalamak için bu şekilde bir uygulama yapmak gerekir. Rimelin sahip olduğu boyalar kirpikleri sertleştirir ve kıvırma işlemi ile kirpikleri yumuşak ve temiz bir görünüme sokar. Kırılmalar, dökülmeler, kötü görüntülerle karşılaşmak mümkün olabilir. Her türlü makyajı yaparken karşılaşılan problemlerden birisi makyajın farklı yerlere de bulaşmasıdır. Kirpiklerden dışarı taşan maskara boyası itici bir görünüme neden olur ve dikkatle temizlenmez ise farklı noktalara bulaşırse pamuk yardımı ile temizlenmelidir. Gözlere uygulanan kozmetik malzemelerden olan rimeller bakterilere karşı da koruma sağlamalıdır. Hava alan maskara şişesi bir süre sonra zararlı bir sürü bakteriyi barındırır. Bu da göz sağlığınızı riske sokar. Uzun süre kenarda duran rimelin yenisini yerine koyarak uygulamanıza devam edebilirsiniz. Sağlıklı ve tam bir göz makyajı için rimel kullanımı oldukça önemlidir. Bu bakımı maksimum derecede gerçekleştirmek isterseniz sitemizi ziyaret edebilir ve gereken ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.