x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Revox
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Revox

Neredeyse her sektöre yönelik Ar-Ge çalışmaları yapan ve neticesinde elde edilen sistemlerin patentleşerek ekonomiye kazandırılmasını sağlayan gelişmiş saç bakım markasıdır. Kendi alanında uzman yapıya sahip teknik kadrosuyla gelişmiş ürünlerin üreticisidir. Saç bakımı hususunda ciddi manada etkin role sahip ürünlerin mucididir. Sağlık sektörü dâhil, kişisel bakımla ilgili birçok yeni ve özel formüllü ürünler geliştirmektedir.

Revox, Dünya Sağlık Örgütü (WHO-Word Health Organization) ile Amarika Birleşik Devletlerinde bulunan dünya genelinde nam kazanmış Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi (Centers for Disease Control and Prevention-CDC) ve Saç Vakfı (Hair Foundation) gibi daha birçok sağlık kurumu ve kuruluşu tarafından yapılan uzun süreli araştırmalar neticesinde elde edilen bilimsel veriler kullanılarak özel formülle geliştirilmiş maddeler zenginleştirilen ürünlerin arkasındaki şekçin markadır. 

Dünyanın ve de Avrupa’nın farklı bölgelerinde doğal yöntemlerle yetiştirilen ve zarar görmemesi için de ilkel yollarla toplanan bitkilerin son derece modern tesislerde işlenip kullanıcılara sunulduğu ürünlerin üreticisidir. Bütün ürün içeriklerinde doğal ürünlerin extract haline getirilmiş özleri ve farklı özelliklerle donatılmış karışımları kullanılmaktadır. Revox ürünleri, Avusturya ve İsviçre’deki Laboratuarlarda tüm dünyaya ün salan ve bütün otoritelerce kabul edilen en iyi uzmanlardan Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. Erhard DIWALD’in önerileriyle GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilmiştir. Özel testlerden geçirilerek kullanıcıyla buluşmaktadır. Ürünlerinin içerikleri tamamen %100 bitkisel tabanlı etkin unsur olarak kabul edilir.  Bugüne dek yapılan araştırma ve testler neticesinde Revox ürünlerinin kullanıcılarda hiçbir olumsuz yan etkiye neden olmadığı gözlemlenmiştir. Yunanistan’da yapılmış bir klinik test sonuçlarına göre birçok faydalı etkisi olduğu kanıtlanmıştır.  

2014 yılında İnovasyon (Yenilikçilik) ve AR-GE ödülü kazanmış olan Revox Laboratuarı, Almanya, Fransa ve Belçika gibi pek çok ülkeye ihraç hususunda önemli kademeler atlatmıştır. Tüm başarısının ötesinde ayrıca 2015 Dubai Fuarıda Türkiye’yi temsil etmiş ve büyüleyici sonuçlara sebebiyet vermiştir. 

Revox markası, ilk etapta kapalı bayanlar ve şeker hastaları için üretilmiş olup sonrasında tüm kitleye hitap nadide markalardandır.

Hangi Amaçlar Doğrultusunda Revox Markası Kullanılır?

Stres, hastalık, yaşlanma ve saçların havasız kalması nedeniyle saçların dökülmesine neden olmaktadır. Özellikle kapalı bayanlarda görülen bu sorun, saçların kolaylıkla dökülmesine neden olmaktadır. Bu tipteki saçların kepeklenmesi de olasıdır. Revox marka ürünleri, içeriğindeki özel formülüyle her tür saç tipine uygun olarak bakım sağlamaktadır. Saç dökülmesine karşı etkin çözüm sunmakta olan ürünler geliştirmektedir. Geliştirilmekte olan ürünler sadece birkaç ülkede geliştirilebilmektedir. Revox ürünlerinin başını çeken At Kuyruğu Şampuanı, markanın en nihai kalesi niteliğindedir.

Neden Revox Markası?

İnternet sitesinde özgünce yayımlanan ürün içerikleri ve içeriğinde kullanılan hammaddeler, dermatolojik ve klinik testler neticesindeki rapor ve sertifikalarıyla birlikte sunulmaktadır. Tüm kullanıcıların incelemesine sunulana ve etkisiyle de binlerin tavsiyesine mazhar olmuş markalardandır. Revox markasınca geliştirilmiş “Oxygen System” sayesinde yoğun oksijenle artırılmış su ve de su kaynakları ürün içerisinde kullanılmaktadır. Bu sebeple Revox ürünleri, sonuç olarak saç derisindeki kan dolaşımının daha düzenli ve canlı olmasına katkı sağlar. Saç derisini kısa sürede canlandırır.

Basında birçok kez haber olan, sosyal medyadan paylaşım sitesine, e-ticaret sitesinden onlarca blok sitesine konu olmayı başarmış ürünlerdendir. Her geçen zaman daha da büyüyen ve hızla gelişen saç bakım ürünlerinin devasa markalarındandır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.