x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Replexion
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Replexion

Replexion alanında çığır açmış, yenilikçi ve özenli formülü ile yaşlanma karşıtı özellik gösteren bir bakım kremi markasıdır. Bu krem bir çok dermatolog tarafından önerilen, Amerika Birleşik Devletlerinde alanında uzman dermatologlar tarafından yapılan oylamada 10 üzerinden 9.72 alarak başarısını kanıtlamış oldukça başarılı bir üründür. Ciltte görülen tüm yaşlılık belirtilerine karşı savaş açan Replexion ürünü cildinize ihtiyaç duyduğu güzelliği ve genç görünümü getirecek, güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.

Replexion sadece kırışık giderici bir krem değildir. Aynı zamanda cildin gerek duyduğu cilt bakımını yaparak cildi her açıdan değiştirir. Yaşlanma belirtileri, kırışıklar, ince çizgiler kişinin estetik görünümüne darbe vuran olumsuz durumlardır. Herkes olduğundan daha  genç görünen, daha canlı, parlak ve kırışıksız bir cilde sahip olmak ister ve hatta bunun hemen gerçekleşmesini ister. Replexion yenilikçi ve çığır açan içeriği ile ciltte kolajen üretimini destekleyip arttırarak kırışıklıklarla mücadele eder.

Kırışıklığın bir çok sebebi vardır. Başta yaşlılık olarak bilinse de yaş ilerlemesi haricinde çeşitli sebeplerle erken yaşlanma belirtileri, yani kırışıklık ve ince çizgiler görülebilir. Güneşin yaydığı zararlı UV ışınları cildimize direkt etki eder ve cildimizde bulunan nem dengesini bozar. Özellikle güneşlenme sırasında cildi yakarak kurumasına sebep olur. Elastikiyetini ve canlılığını yitiren cilt kırışmaya başlar. Cildin nemini kaybetmesi, hücrelerin yaşlanması, serbest radikal olarak sigara ve alkol tüketimi, fazla mimik kullanımı gibi sebeplerle cilt kırışır. Bu kırışıklık sorunu ile artık nasıl başa çıkacağımızı biliyoruz.

Replexion Ürünlerinin Özellikleri

  • Replexion, yaşlanma karşıtı özellik gösteren mikro emülsiyon formülü ile içeriğinde barındırdığı anti aging ve hücre onarıcı ajanlar ile birleşerek cildinizde oluşan yaşlanma belirtilerine karşı savaş açar.
  • Replexionun formülünde özel olarak formüle edilmiş 4 farklı başarılı peptid bulunmaktadır. Bu peptidler kollajen üretimine destek verir ve hızla artmalarına yardımcı olur. Ciltteki hücrelerin onarılmasına yardımcı olur v yeni hüre oluşumunu destekler. Bu peptidlerden biri botoksun alternatifi olarak lanse edilir ve özellikle ağız çevresinde kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Cilt dokularını sıkılaştırır, ayrıca cildi gererek kırışıkların açılmasını sağlar.
  • İçeriğindeki tamamı bitkisel asitler, cildin nemlenmesine yardımcı olur. Bir cildin yaşlanmamasının en birincil sebebi nem tutmasıdır. Bu asitler kendilerinin 1000 katı fazla su tutma özelliğine sahiptirler.
  • İçeriğindeki C vitamini de ciltte anti oksidan görevi görerek cildi canlandırır ve yeniler.
  • Ayrıca cilt üzerinde oluşmuş lekelerin yok edilmesinde ve yenilerinin oluşuunun engellenmesinde rol oynar.
  • Ciltte irritasyona ve alerjiye sebep olmaz. Tamamen güvenlidir.
  • Kısacası Replexion ürünleri yepyeni, genç ve pırıl pırıl bir ciltte olması gereken tüm özellikleri cildinize kazandırır ve bunu en hızlı şekilde yapar. Mucizevi faydaları yüz ve boyun bölgesinde görebilirsiniz. Muhteşem sonuçlarını düzenli kullanım ile 3 – 4 hafta içerisinde gözle görülür şekilde fark edeceksiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.