x
Sepet
Rausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml
Marka: Rausch
Barkod:

Rausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml

84,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi: Güçlü tutuş özelliği sayesinde gün boyunca saçlarınızı koruyarak, saç şeklinizi muhafaza etmenize yardımcı olur.Köpük formuyla saçlara uygulanması kolaydır. Bitkisel içeriği sayesinde saçları besler ve saçların kurumasını engeller.Özellikle bukleleri belirginleştirmek için idealdir.

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Rausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml

Her türlü saç tipinde kullanıma uygun olanRausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml, güçlü tutuş özelliği sayesinde gün boyunca saçlarınızı koruyarak, saç şeklinizi muhafaza etmenize yardımcı olur.Köpük formuyla saçlara uygulanması kolaydır. Bitkisel içeriği sayesinde saçları besler ve saçların kurumasını engeller. Saçların daha sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasına katkı sağlar.Özellikle bukleleri belirginleştirmek için idealdir.

Rausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml Özellikleri:

Saçlarınıza doğal görünümlü hacim ve dolgunluk kazandırır.Saçlarınızı koruyarak saç şeklinizi gün boyu muhafaza etmenize yardımcı olan Rausch Bitkisel Şekillendirici Köpük Güçlü Tutuş 150 ml, güçlü tutuş özelliğinin yani sıra saçlara doğal bir bakım yapar. Deniz akdikeni, E vitamini, A provitamini, ayçiçeği, polifenoller ve ışık alıcılar açısından zengin olan ürün, saç tellerini kurutmadan bitkisel bir bakım yapmanıza destek olur. Saçın morötesi ışınlardan ötürü yapısal zarar gömesini engel olarak saçlarda kalıntı ve yapışkan bir his. Köpük formu sayesinde kolay uygulanan ürün, günlük kullanıma uygundur.

Saça Etkisi: Saçlarınıza doğal görünümlü hacim ve dolgunluk kazandırır.Saçlarınızı koruyarak saç şeklinizi gün boyu muhafaza etmenize yardımcı olur. Saçlara doğal bir bakım yapmanıza yardım eder.

Uygulanan Bölge: Saç yüzeyinde kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Hafif nemli saçlara tarak yardımıyla ya da eller kullanılarak uygulanabilir. Günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktarda ürün hafif nemli saça uygulanır. Ürün 150 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.