x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Proxeed
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Proxeed

Proxeed, cinsel sağlık üzerinde etkileri bilinen bir markadır. Ürünleri bir ilaç değil besin takviyesi olarak kullanılmaktadır.  T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izni ile üretimi yapılmaktadır. Eczacıbaşı güvencesi ile dağıtımı yapılmaktadır.

Proxeed markasının en çok satan ürünü Proxeed® Plus’tur.  Doktor tavsiyesi ile kullanılan bu ürün kısırlık tedavisine destek olan bir gıda takviyesidir.

Hangi amaçlar doğrultusunda Proxeed ürünleri tercih edilir?

Çocuk sahibi olabilmek için yeterli döllenmenin yaşanması şarttır.  Erkek infertilitesinde, erkeğin ilk ve en önemli yaptırması gereken test sperm testidir.  En az bir sene düzenli cinsel yaşamları olan çiftlerin bebek sahibi olamama nedenlerinin araştırılmasında doktorların ilk isteyeceği tahlil de erkeğin sperm sayısı ve kalitesini kontrol etmek üzere yapılan sperm testi olacaktır.

Semen testi, normal spermin anormal sperme olan oranını saptamaya yaramaktadır. Sperm üretim döngüsü iki ya da üç ayda bir yinelenmektedir. İlgili test sonucunda sperm sayısı ve kalitesinin doğurganlıkta yetersiz kalması durumda doktor tarafından tavsiye edilen markalar arasında Proxeed de yer almaktadır.

Neden Antik Proxeed Ürünleri?

Proxeed ürünleri arasında en fazla kullanılan Proxeed® Plus‘tur.  Avrupa’da kullanımı oldukça yaygındır. Erkeklerin semen kalitesini artırmaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir.

Çocuk sahibi olmaya destek olarak sperm morfolojisinin daha sağlıklı bir hal almasında önemli bir rol üstlenmektedir. Bitkisel içerikli takviye edici gıda niteliğindedir.

Proxeed® Plus’un formülündeki etkin maddeler sperm sayısını, yoğunlaşmasını üst seviyeye çıkmasına güvenli ve sağlıklı bir şekilde destek olan bir üründür.

Bir paketinde 30 şase bulunmaktadır.

Bir bardak su (200 ml) ya da meyve suyu gibi soğuk bir içeceğe bir paket şasenin içerisindeki toz dökülür. Bir dakika bekledikten sonra, karıştırılarak içilir. Hemen tüketilmesi gerekmektedir. Sıcak ya da gazlı içeceğe konulmaması gerekmektedir. Tavsiye edilen miktar asla aşılmamalıdır.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmaktadır.  Sperm değişimi uzun bir zaman aldığından altı ay boyunca düzenli olarak kullanılması önerilmektedir.

İçeriği; Enerji 24 kcal, Karnitin 3450 mg, Fruktoz 2000 mg, Asetli L – karnitin HCI 1000 mg, C Vitamini 180 mg, Sitrik Asit 100 mg, Çinko 20 mg, Koenzim Q10  40 mg, B Vitamini 400 mcg, Selenyum 100 mcg, B 12 Vitamini 3 mcg

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.