sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%20
Kargo
Bedava
%20
247,99 TL
198,39 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

PrimaBella

Hamile kadınların en büyük sıkıntısı mide bulantısı, kusmaya, iştahsızlığa ve kilo vermeye kadar devam eden bir sorundur. Bulantı ve kusmalar genellikle sabah saatlerinde şiddetlendiğinden dolayı bu soruna sabah hastalığı adı da verilmiştir. Anne adayı bulantı ve kusmaların gün boyu sürmesi nedeniyle normal aktivitesini sınırlaması ve günlük aktivitelerini yapamaması gibi sıkıntılarla uğraşır. Bulantı ve kusmalar kilo kaybına da neden olur. Kişiyi gebelikte şiddetli seyreden bulantı rahatsızlığına maruz bırakır. Bu rahatsızlık ileri derecede tedavi gerektirmektedir.

Gebelik sırasında yaşanan bulantı ve kusmalar normalin dışına binde 4 oranında çıkar. Bu durum genç yaşta hamile kalan kişilerde daha sık rastlanır. Gebelik sırasında yaşanan bulantı ve kusmalar kişiyi %80 oranında olumsuz yönde etkiler. Bu sıkıntı tüm gün boyunca yaşanabilir ve devam eden bir yapıda bulantı ve kusma kişiyi sosyal ve ekonomik yönden olduğu kadar, psikolojik yönden de olumsuz yönden etkilemektedir. Bulantı ve Kusmadan dolayı; %55 oranında gebenin kendini depresif hissetmesi. %50 oranda çevresindeki kişilerle ilişkilerin olumsuz yönde seyretmesi. %78 oranında gebe kişilerin iş gücünü kaybetmesi ve %47 oranındaki gebe iş verimliliğinin azalması durumları ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlarla başa çıkılabilmesi için PrimaBella Bulantı Saati üretilmiştir. Bu ürün yenilikçi ve sinir uyarımı yolu ile çalışan bir üründür. Bulantı ve kusmalarda oldukça başarılıdır.

PrimaBella™ cihazının iç kısmından yayılan sinir uyarımı sinyalleri medyan sinirini uyarmaya çalışır. Bu sayede yayılan sinir uyarımı sinyalleri beyindeki bulantı ve kusma merkezine ulaşır. Böylece bulantı ve kusmanın oluşmamasına yardımcı olur. Anne adaylarının adeta kâbusu olan bulantı ve kusma zamanlarının rahatça geçirilmesi için PrimaBella ürünü tüketiciye sunuluyor. Anne adayları bu ürün sayesinde tüm aktiviteleri rahatlıkla devam ettirebileceklerdir. Hamile kişinin hayatını çok fazla etkileyen bulantı durumlarında tercih edilebilecek ürün PrimaBella ürünüdür. Tüm şikayetleri ortadan kaldırıcı ve mutlu bir hamilelik yaşatmaya yardımcı bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.