sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
179,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Pre-Seed

Türkiye'de tek ve ilk olan firma faaliyet alanı ve ürün yelpazesi ile üreme sağlığı sektöründe alanında birinci sırada yer alır. Kuruluş amacı; dünyada gün geçtikçe artan kısırlık sorununu çözme noktasında alternatif çözümler üretir. Çocuk sahibi olamayan çiftlerin az maliyetle ve zahmetsiz yöntemlerle bu sorunu çözmeleri noktasında yardımcı olur. Erkeklerde ve kadınlarda yaşanan sağlık sorunları başında yer alan kısırlığı çözme noktasında önemli çözümler geliştirir. Kısırlık Türkiye için yıllara bakıldığında artarak devam eden bir problemdir. Artış bu hızla devam ederse 2020 yılında %50’ ye kadar ulaşabilecektir.

Bu sorun çözümünde tüp bebek tedavileri önerilmektedir. Ancak bu tve benzeri daha profesyonel tedaviler öncesinde daha kolay ve pratik yöntemlerin denenmesi işe yarayabilmektedir. Marka Fertiltr Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti 'nin kuruluşu ile dünyada ve ülkemizde OTC pazarını tarayarak ürünlerini piyasaya sürmüştür. Firma yelpazesinde bulunan ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaşarak gereken tüm bakımı gerçekleştirir. Pre-Seed üretkenlikle cilddi sorunu olmayan ama çocuk sahibi olmayı başarma noktasında sorunlar yaşayan çiftlerin IUI-aşılama ve IVF-Tüp bebek tedavilerine başlamadan önce destek amaçlı kullanılmaktadır. Pre-Seed spermlere zarar vermeyen ve doğal hamileliği destekleyen benzersiz bir üründür.

Hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Üretme çin spermlere en uygun ortamı hazırlar ve vajinal kuruluğu ortadan kaldırır. Kadın vajina sıvısını taklit eder ve rahim içinde doğal üretimin gerçekleşmesine yardımcı olur. İlişki öncesi vajinal uygulamalar için tasarlanmış enjektörler içerir. Doğal hamileliği destekler ve vajinanın derinine yerleşir. Vajina ve dış serviksi kaplayan yapısı ilegereken nemlendirmeyi sağlar. Uygulama sonrasında yumurtlama dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal mukus sıvısı gibi hareket eder ve spermlerin rahime tutunmasını sağlar. Pre-Seed' in pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal mukus sıvısına en uygun değer olarak bilinmektedir.

Pre~seed aynı zamanda vajnal kuruluk sorunlarına ve menapoz döneminde de güvenle kullanılır. Başka jellere kıyasla daha vajinal tahrişlere, enfeksiyonlara, mantara neden olmaz. Etkili bakım ürünü bakteriler tarafından istila edilemez ve uygulandığı bölgeye zarar vermez, bakterilerin üremesine neden olmaz. Pre~seedAmerikan Gıda ve İlaç Dairesi - FDA (US Food and Drug Administration) onayına ve Tc. Sağlık Bakanlığı-SGK onayına ve CE Belgesine sahiptir. Uygulaması sonrasında vajina ve serviksi kaplar ve güvenle nemledirme sağlar. PH dengeli ürün mukusa göre dengelenmiştir. Ürün spermlere zarar vermeyen Arabinogalactan içerir ve üretkenliğe destek olur.

Klinik onaylı ürün doğal hamileliği destekler ve benzersiz bir üründür. "Sperm Dostu" Pre~seed benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeden bebek sahibi olma çalışmalarına önemli ölçüde destek olur.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.