x
sadsad x
asdasd
Sepet
Physicians Formula Eye Booster Instant Lash Mascara Kit
Barkod: 044386064171

Physicians Formula Eye Booster Instant Lash Mascara Kit

155,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Physicians Formula
Ürün Serisi : Rimeller
Güncelleme Tarihi : 22.09.2018 - Cumartesi
Boyut : -
Özet Bilgi : Kirpiklerinize takma kirpik etkisi veren bir maskaradır. En ince ve kısa kirpiklerinize bile kolayca ulaşarak kirpiklerinize daha uzun, kıvrık ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.
Physicians Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit Ultra Black

Etkileyici bakışlara sahip olmak artık Physicians Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit Ultra Black ile çok kolay. Özel olarak formüle edilmiş olan maskara kirpiklerinizde adeta bir takma kirpik etkisi yaratmanıza yardımcı olur. İkili formülü sayesinde en ince ve kısa kirpiklerinize bile ulaşır. Kirpiklerinize daha uzun, kıvrık ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Doğal içeriklerle üretilen formülü sayesinde kirpiklerinizde ağırlık hissine neden olmaz.

Ürün iki farklı kit ile birlikte sunulmaktadır. Maskarayı baz olarak tüm kirpiklerinize uygulayın ve ardından Extensionsı kirpiklerinize kökten uca kadar uygulayın. Son olarak maskarayı, ekleyici tozların kirpiklere yapışması için tekrar uygulayın.Uygulamayı 2 veya 3 kere tekrar edebilirsiniz.

Physicians Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit Ultra Black Özellikleri

İki farklı ürünle birlikte sunulan ürün bir maskara ve bir extensions içermektedir. Extensions içerisinde bulunan özel birleşenler sayesinde kirpiklerinizde takma kirpik etkisi yaratan bir üründür. Kirpiklerinizi daha dolgun ve hacimli göstermenize yardımcı olur. Maskara ise kirpiklerinizi daha siyah ve daha uzun göstermenizi sağlar. Bu sayede kusursuz etkileyici bakışlar yakalamanız artık çok kolay. Takma kirpik kullanırken birçok zorlukla karşılaşabiliriz.

Kirpikleri takmaya alışana kadar uygulama biraz zorlayıcı gelebilir ancak Physicians Formula Eye Booster Kirpik Ekleyici Kit Ultra Black ile çok kısa bir sürede takma kirpik etkili ancak doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Ürün makyaj temizleyiciler ile gözden kolayca arınmaktadır.

Uygulanan Bölge: Ürün kirpikleriniz için özel olarak tasarlanmış bir üründür.

Etkisi: En ince ve kısa kirpiklerinize bile kolayca ulaşarakkirpiklerinize daha uzun, kıvrık ve dolgun bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Doğal içeriklerle üretilen formülü sayesinde kirpiklerinizde ağırlık hissine neden olmaz.

Kullanım Şekli: Maskarayı baz olarak tüm kirpiklerinize uygulayın ve ardından Extensionsı kirpiklerinize kökten uca kadar uygulayın. Son olarak maskarayı, ekleyici tozların kirpiklere yapışması için tekrar uygulayın.Uygulamayı 2 veya 3 kere tekrar edebilirsiniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Göz makyajınızı tamamladıktan sonra anlatılan şekilde kullanılması tavsiye edilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.