x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Perspi Guard
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Perspi Guard

Perspi Guard markası Aktiva Kozmetik bünyesinde üretilen ve satışı yapılan bir terleme önleyici ürün grubudur. Aktiva Kozmetik bünyesinde Kiss My Face, Bionique, Bassetss gibi dünya markası ürünleri barındıran Türkiye’nin önde gelen bir kozmetik firmasıdır. Perspi Guard markasını da bünyesine alarak, terleme oluşumu ve sorunlarına karşı çalışmalar yapmaya başlamıştır.

Perspi Guard markası bünyesinde terleme ve terleme ile oluşan sorunların tedavisi ve çözümü için ürünler üretir. Terleme sonucunda oluşan kötü koku, ıslaklık, kıyafetlerde leke oluşumu kişiyi rahatsız eden durumlardır ve pek çok kişi bu durumdan yakınmaktadır. Kullanıcılarının isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, formüllerini ve ürünlerini bu şekilde üreten Perspi Guard markası, terleme sorunu için birden fazla ve değişik kullanım alanlarında ürünler üretmiştir.

Terleme Nasıl Oluşur?

Ter, vücudun ısısını düzenlemesi için salgıladığı bir salgıdır. Terleme genelde hava sıcaklığının artışı, efor sarf edilmesi, bedenin yoğun tempoda çalışması, bazı kıyafetlerin materyalleri, heyecanlanmak, korku ve endişe duyulması sırasında gerçekleşir ve ter salgısı, ter bezleri aracılığı ile sağlanır. Özellikle koltuk altı, el ve ayak başta olmak üzere, vücudun tüm bölümlerinde görülür. Ter, doğal bir salgı olsa da insanlarda istenmeyen bazı durumlara yol açabilir.

Terleme ile oluşan kötü koku, kıyafetlerde oluşturduğu ıslaklık ve lekelenme kişileri olumsuz etkiler, sosyal hayatlarında olumsuz etkilere sebep olur. Esasen terlemenin koku yapma sebebi, terleyen bölgelerin kapalı kalması ve bu bölgelerde bakteri oluşmasıdır. Kötü kokuya sebep olan etken bakterilerdir. Bu bakterilerden kurtulmak, kötü kokudan uzaklaşmak ve oluşumunu engellemek için çeşitli ürünler üretilmiştir. Ancak kullanılacak ürünlerin içeriklerinin doğal ve güvenilir olması önemidir. Perspi Guard ürünleri terleme ve koku probleminizin çözümü için size yardımcı olacak güvenilir bir ürün grubudur.

Perspi Guard Ürünlerinin Vücuda Etkileri

  • Perspi Guard ürünlerinin, sprey, jel, anti bakteriyel vücut şampuanı, deodorant, koltuk altı pedi, doğal tuz gibi ürün formları bulunmaktadır.
  • Terleme olayının yoğun görüldüğü, koltuk altı, ayak ve eller başta olmak üzere, tüm vücutta kullanılır.
  • Ter kokusunun oluşumunu önler, salgı bezlerinin yüzeyini küçülterek salgılanan terin miktarını azaltır ve bu şekilde ıslaklık oluşumunu da engeller.
  • Islaklık oluşumu azaldığı için leke oluşumu da ortadan kalkar.
  • Ped ürünleri ile teri içine hapseder ve leke oluşumuna engel olur.
  • Tuz ürünü ile defalarca kez kullanma olanağı sağlar.
  • Çoğu ürün kokusuzdur, istek halinde kokulu bir deodorant eşliğinde kullanılabilir.
  • Ürünlerin hiç biri cilde zarar vermez, hassasiyet ve alerjiye sebep olmaz.

Perspi Guard ürünleri güvenle kullanabileceğiniz, size ve sosyal hayatınıza yeni bir soluk getirecek başarılı bir ürün grubudur.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.