x
Sepet
%20 indirim
Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift Derin Kırışıklıklar İçin Gündüz Serumu 59 ml
Marka: Perricone MD
Barkod: 651473510703

Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift Derin Kırışıklıklar İçin Gündüz Serumu 59 ml

574,00 TL
459,20 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
enişteme almıştık kendisi 50yaş üstü. gayet de iyi geldi kırışıklıklarına alnındakiler çok azaldı ve artık daha genç ve mutlu gözüküyor. öneririm.
Cilt bakımı - ,
5/ 5
Harika bir ürün.Yıllar geri sayıyor sanki.İnanamıyorum değişime.İkinci ürüne geçtim.Çok memnunum.
- ,
5/ 5
anneme almıştım, uzun süredir kullanıyor çok memnun kalmış. Ben de farkettim zaten cildindeki değişimi. Derin kırışıklıklar yok denecek kadar azalmış. Hafif güneş lekeleri vardı,, onlar da gitmiş. Çok daha mutlu hissediyor artık kendini.
- ,
3/ 5
Annem için aldık ürünü.Yanak bölgesindeki kırışıklıkları çok fazlaydı.Tavsiye üzerine aldık.Kısa bir sürede etkisini gösterdi.Cildi daha parlak,lekeleri yok denecek kadar azaldı.Kırışıklıklar için etkisi çok çok büyük.Ciltte yağlanma,sivilcelenme gibi sorunlar çıkartmıyor.Kesinlikle tavsiye ediyoruz.
- ,
5/ 5
54.2
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Perricone
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Yaşlanma karşıtı bakım uygular ciltte oluşan kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 11.02.2017 - Cumartesi
Boyut : 59 Ml
Özet Bilgi : Özellikle kırışıklık sorunu olan ciltlerde kullanılan ürün cilde parlaklık kazandırır. Derin çizgi ve kırışıklıkları giderir, güneş kaynaklı hasarları giderir. İyileştirici etki sunan ürün derin çatlakların olduğu bölgeye hızla uygulanır. Kuru ve sarkmış olan bölgelerin toparlanmasını sağlar. Ürün iki hafta süresince günde 2 kez uygulanır.
Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift-Derin Kırışıklıklar İçin Gündüz Serumu 59 ml

Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift, derin kırışıklıkların giderilmesi noktasında gençleştirici etki sunan gündüz bakım serumudur. Cildi sıkılaştırır ve lifting etkisi sağlar. Aktif bileşenleri sayesinde ciltteki olumsuzlukların giderilmesine destek olur. Cilt sorunlarını giderici bakıma yardımcı olur. Kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olan ürün yaşlılığın giderilmesi noktasında olumlu sonuçlar geliştirir. Yaşlılığı ilerlemiş olan ciltlerde derin çizgi ve kırışıklıkların giderilmesini sağlarken elastikiyet kaybını da önler ve güneş hasarlarına karşı koruma sağlar.

Vitamin içerikli ürün besleyici ve düzenleyici içeriklidir. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olan ürün genç görünümlü cilt gelişimi sunar. Canlı ve enerjik gelişim sunan serum yardımı ile yenilenmiş ve yapılanmış cilt gelişimi sağlanır. Cansız görünümü gideren ürün düzenli kullanımla kısa sürede etkili sonuçlar geliştirir. Besleyici ve sağlık kazandırıcı etki sağlayan ürünle kısa sürede bakım sağlanır.


Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift-Derin Kırışıklıklar İçin Gündüz Serumu 59 ml Özellekleri:

Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür. Ciltteki derin kırışıklıkları giderici etki sağlar. Cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Hassas cilt bakımına destek olur. Ciltteki gözenekleri sıkılaştırır. Yaşlanmış ve kırışmış olan ciltlerde anti aging bakıma destek sağlar. Yenileyici bakım sunan ürün kuruluk, tahriş ve kızarıklık gibi sorunları çözer. Yaşlanma karşıtı bakım sunan serum, cildin sıkılığını korur, cansız görünüme izin vermez.

Düzenli kullanımla ciltteki derin kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Canlı ve sağlıklı, yenilenmiş cilt gelişimini destekler. Cildin su ihtiyacını karşılayan bakım ürünü kurumalara karşı da koruma gerçekleştirir. Böylelikle cildin nem dengesi korunur ve kırışıklıklar meydana gelmez. Canlı ve sağlıklı gelişime yardımcı olan Perricone MD High Potency Amine Complex Face Lift ile kısa sürede canlandırıcı bakım sağlanmış olur.

Vücuda Etkisi: Cilde anti aging bakım sunan serum ile derin kırışıklar ve yaşlılık belirtileri giderilir. Cildin sıkılığını koruyan ürün nem dengesini optimize eder. Böylelikle yaşlanma izlerinin oluşumuna izin vermez. Cildi canlandıran ve parlatan bakım ürünü ile dengeleyici bakım sağlanır. Sıkılaştırıcı ve düzenleyici bakım sunan ürün ile kısa sürede sağlıklı cilt gelişimi sağlanır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyinde kırışıklık olan bölgelere, yüzeylere uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Temiz cilt yüzeyine uygun ölçüde uygulanan serum gündüz bakım için geliştirilmiştir. Vücuda yumuşak hareketlerle uygulanır ve masaj yaparak kullanılması önerilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Vücuda uygulanan ürün tüm yüzeyi kaplayacak şekilde derin kırışıklıkların olduğu bölgeye uygulanır. Serum iki hafta süresince günde 2 kez ilgili bölgeye uygulanır. 59 ml olarak sunulmaktadır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.