x
sadsad x
asdasd
Sepet
%40 indirim
Perricone MD Cold Plasma 30 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi
Marka: Perricone MD
Barkod: 651473530909

Perricone MD Cold Plasma 30 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

1.505,00 TL
903,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: 24-02-2016 - Çarşamba Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Perricone MD
Ürün Serisi : Cold Plasma
Ürün Özellikleri : Yıpranan cildi yenileyerek yaşlanma etkilerini en aza indirmeye yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 15.01.2019 - Salı
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt tipleri için uygun olan ürün yaşlanmaya karşı cildi kuvvetlendirmeye, cildin sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cilde esneklik kazandırmaya yardımcı ürün elastikiyet kaybını önlemeye destek sağlar. Göz ve ağız kenarındaki çizgileri, kırışıklıkları yumuşatarak pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Renk tonu farklılıklarını ve lekeleri azaltmaya yardımcı olur. Berrak ve aydınlık bir görünüm sağlar. 
Perricone MD Cold Plasma 30 ml Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

Yaşlanmayı engellemek ne yazık ki mümkün değildir. Güneş, ilerleyen yaş, sigara, yanlış beslenme, uyku düzensizliği gibi problemler yaşlanma sürecini hızlandırmakta ve yaşlanma belirtilerinin yaşanma konusunda ise adeta mıknatıs görevi görmektedir. Yaşlanma etkilerinin önlenmesi ve en aza indirgenmesi mümkündür. Bu nedenle içeriği yaşlanma etkilerine özel olarak geliştirilen ürünler olması son derece önemlidir. Cilt sağlığının içten gelen bir yansıma olduğunu dile getiren ve cilt için çeşitli profesyonel ürünler geliştiren, Dr. Nicholas Perricone’na ait Perricone markası, Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremini üretmiştir. Perricone MD Cold Plasma Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, yaşlanma etkilerinin gözlemlenebileceği yaş seviyesinde olan veya bu etkilerin gözlemlendiği kişilerde güvenle kullanılan, cilt yüzeyini yenilemeye yardımcı ve cansızlığın giderilmesini amaçlayan bir cilt bakım ürünüdür. Yıpranan cildin yenilenmesi sağlarken aynı zamanda eşsiz içeriği ile cildi beslemeye yardımcı olmaktadır. Ciltte görülen, güneş lekesi, renk farklılıkları, kızarıklık, kuruluk gibi cilt problemlerinin giderilmesinde önemli bir rol oynayan Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, ciltte sarkmaları önlemeye destk sağlarken yaşlanma belirtilerini en aza indirgeyen profesyonel bir üründür. Cilde sağladığı yüksek seviyede nem ile kurumasını önler. Anti aging özelliği ve toparlayıcı formulü ile Perricone Md Cold Plasma etkili bir bakım serisidir. 

Kullanımı: Etki elde etmek istenen tek bir bölgeye lokal olarak uygulanabildiği gibi tüm cilt yüzeyine de uygulanabilmektedir. Eşit bir miktarda sürülmesi önemlidir. Cilt tarafından emilene dek su ile temasından kaçınınız. Karıncalanma hissi ürünün eşsiz etkilerinden kaynaklanması sebebiyle beklenen bir durumdur. Ürün yeterli miktarda günde 2 defa temiz cilde nazik masaj eşliğinde uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.