x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Perricone MD
Perricone MD
%35indirim 1.282,00 TL 833,30 TL
Perricone MD
%35indirim 1.571,00 TL 1.021,15 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Perricone MD

Perricione MD, kırışıklıklara karşı etkin yöntemler geliştirmiş olan bir güzellik gurusudur. Cilt dehası desek abartmış olmayız. Dermatoloji alanında isminden oldukça söz ettiren ve ürünlerini geliştirirken bilimsel verilerden yararlanan Dr Nicholas Perricone iki teoriye göre ürünlerini geliştirir.

İnflamasyon Teorisi olarak bilinen kavram, ihtihaplanma veya yangı olarak bilinir. 1997 yılında ortaya çıkan teorisinde canlı dokunun, her türlü dokuya uyguladığı yanıttır. Bu yanıt, humoral, vasküler bir vital yanıt olarak bilinir.

Kırışıklık Kürü, Dr Nicholas Perricone, kırışıklık konularında uzman bir geliştiricidir. Durum böyle olunca cilt ve beslenme konusunda da insanları bilgilendirmiştir. 120 üzerinde patenti bulunan Dr Nicholas Perricone sistematik rahatsızlıklar ve deri problemleri üzerinde patentlerini geliştirmiştir. Cilt sorunlarını tespit ederken bilimin ışığında yol alan Dr Nicholas Perricone geliştirdiği ürünlerini ABD'de üreterek tüm dünya da satılmasını sağlamaktadır.

Dr Nicholas Perricone, birçok nedene bağlı olarak ortaya çıkan cilt yaşlanmalarını tersine çevirmiştir. Amerikan bilimsel patentinin sahibi olan uzman: "iç sağlığının varlığı, dış sağlığını meydana getirir." demiştir.

Perricone MD Ürünleri

Perricione MD Blue Plasma Serisi; matlığı ve renk tonunu gideren ürün, cildin nemlenmesini ve gözeneklerin sıkışmasını sağlar.

Perricione MD Cold Plasma Serisi; cilt yapısını güçlendiren ürün, kısa sürede etki göstermesini de sağlar.

Perricione MD Göz Kremleri; gözaltı kırışıklıkları ve morlukları için kullanılan ürün, her cilt yapısına özel olarak geliştirilmiştir. Göz sorunlarına yönelik olarak formüle edilen ürün ile bakım yapmak oldukça kolaydır.

Perricione MD Hassas Ciltler; ince çizgi ve kırışıklıklar üzerinde etkili olan ürün cildi sıkılaştırır ve elastikiyet sağlar. Hassas ciltlere de özel olarak geliştirilmiş, günlük kullanıma uygun olan bir üründür.

Perricione MD Nem Kaybı; Deri kırışıklıklarına yönelik olarak geliştirilmiştir. Nem kaybını önleyen ürün, cildin sıkılaşmasını sağlar.

Perricione MD Sıkılaştırıcılar; cildin doğal yapısını onaran sıkıştırıcılar, ince çizgi, kırışıklık, sarkmalar, geniş gözenekler üzerinde de oldukça ekilidir.

Perricione MD Temizleyiciler; cildin derinden temizlenmesini sağlayan ürünler 3 ayrı ürünle tüketicisine sunulmaktadır. Kuru, karma ve hassas ciltler için geliştirilmiş olan ürün ideal bakım için kullanılmaktadır.

Perricione MD Toparlayıcılar; ürün kırışıklıkların önüne geçerek cildi onarır. İdeal sıkılaştırma bakımını da sağlar.

Sizde kırışıklıklara karşı bilimsel verilerden faydalanarak ve teorilere dayanarak ürün geliştiren Dr Nicholas Perricone'nin ürünlerinden faydalanmak isterseniz hiç düşünmeden bunu yapabilirsiniz. Güzellik gurusu tüm ürünlerinde size gençlik iksiri sunmuştur adeta. Dr Perricone ürünlerine terfi ederek yaşlanmaya veda edin!

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.