x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Perfectil
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Perfectil

Perfectil 40’ı aşkın süredir yenilikçi sağlık ürünleri ve çözümleri üreten Vitabiotics markasına bağlı bir yan markadır. Vitabiotics, Londra merkezli bir İngiliz şirketi olan Vitabiotics, genel olarak kadın sağlığı ve beslenme problemleri üzerinde durmuş ve bu konuda çalışmalar yapmayı tercih etmiştir. Tüketicisinin ihtiyaçlarını ve isteklerinin farkında olan Vitabiotics, tüketicilerinin tavsiyeleri üzerinde durmuştur. Perfectil ürünleri de bu tercihle birlikte gelişen bir markadır.

Perfectil özellikle cilt, saç ve tırnak bakımında öncelikle İngiltere’nin en önemli güzellik ürünüdür. Kadınlar tarafından yoğun ilgi gören Perfectil ürünleri, kadınların en çok güzelliğine dikkat ettiği noktalar olan tırnak, saç ve cilt güzelliği için kalıcı ve hızlı çözümler sunar. Herkes saç, tırnak ve cilt bakımının hem sağlığı hem de güzelliği için önemli olduğunu bilir ve bu çok kolay bozulan, kırılgan ve bakıma muhtaç parçalarımız için bakım yapmayı vücutlarına olan bir borç olarak bilir.

Kişilerin duyduğu bu ihtiyaca Perfectil oldukça başarılı bir şekilde yanıt verir. Cildin, tırnakların ve saçların sağlığı ve güzelliği için gerekli olan tüm vitamin, mineral ve besinleri içinde barındıran Perfectil ürünleri, kadınların her daim kullanmak isteyecekleri bir gıda takviyesi markasıdır.

Perfectil Ürünlerinin Özellikleri

  • Perfectil ürünleri bir gıda takviyesi olarak tablet şeklinde üretilmiştir ve içeriğinde tırnak saç ve cildiniz için gerekli olan tüm mineral ve vitaminleri barındırır. Ayrıca günlük kullanımı ile vücudun gün içerisinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteğini de sağlar.
  • Perfectil ürünleri derimizin oldukça derin seviyelerinde bulunan saç, cilt ve tırnak köklerine doğru kan yolu ile gerekli besinleri taşıyarak işlevini bu şekilde gerçekleştirir. Bu şekilde kökten beslenmeye başlayan saç, cilt ve tırnak artık daha sağlıklı olacaktır.
  • İçeriğindeki keratin ile saç ve tırnaklarınızı güçlendirir ve sağlamlaştırır. Dışarıda gelen etkiler ile saçlarınızın kopmasını, kırılmasını, tırnaklarınızın da incelerek kırılmasını engeller. Daha parlak ve canlı, koparak dökülmeyen ve kırılmayan saçlara, kolayca kırılmayan, sert ve sağlam tırnaklara kavuşmanıza yardımcı olur.
  • Cilt bakımı için gerekli olan C ve E vitaminleri de bu ürünlerin içerisindedir. C vitamini ciltte anti oksidan etkisi görür ve cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur. E vitamini ise cildi kökten besleyerek cildin kaybettiği nemi cilde geri kazandırır ve yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. C vitamini ayrıca tırnakların sağlamlığı için de gerekli olan bir vitamindir.
  • Hiçbir perfectil ürünü ilaç özelliği taşımaz ve içerisinde ilaç içeriği yoktur. Perfectil ürünleri sadece gıda takviyesidir, besinlerin yerine geçemez. Bu tabletler herhangi bir hastalığı önlemek veya tedavi etmek için üretilmemiştir.
  • Doz aşımı haricinde bilinen bir yan etkisi yoktur. Ürün fazla dozda alınırsa -özellikle gençler için- yüksek miktarda demir yüklenmesine neden olur.
  • Günlük kullanımları uygundur. Ana öğünlerden birinin ardından alınmalıdır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.