x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Peptique
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Peptique

Amerika'da öncül firmalardan olan Solutions From Science'in sınırların ötesine geçerek satışını gerçekleştirdiği dünyaca ünlü marka Peptique adeta satış rekorları kırıyor. Türkiye’de de satışı yapılan markanın ürünleri güzellik iksiridir desek yalan olmaz.

Peptique ürünleri cildin kusurlarını gidermeye yönelik olarak geliştirilmiştir. Cildin özel bakımını gerçekleştiren ürünleri kusurları ortadan kaldırma noktasında etkin çözümler üretir. Cildin özel bakımı için tercih edilecek olan ürünler cilt kusurlarına yönelik olarak uygulanmaktadır. Peptique ürünleri yüz ve boyun çevresinde etkileri yoğun olarak görülen ürünlerdir.

Marka ürünleri uzun araştırmalar sonucunda kanıtlanmış etkisi ile birinci sıradaki yerini korur. En önemlisi de Peptique'nin anti-aging bakım özellikli ürünleridir. Farklı içerikli ürünleri ve zengin içeriği ile konsantre formülü markaya fark attırıyor.

Peptique içeriğinde 4 ayrı Peptide bulunur. Ürün fazlaca nem sağlar, elastikiyetini korur ve gençlik hormonuna benzer olan etkisi ile de yaşlanmayı önler. Kolajen üretimini arttıran formülü anti-aging bakımla yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırır.

İçeriğindeki avakado, üzüm çekirdeği özü, jojoba yağı ile A, C, D, E vitaminleri ile zengin bir bakım sunmaktadır.

Bunun dışında içeriğinde barındırdığı;

İçeriğindeki Palmitoyl Pentapeptide-3 (Ceramide Oligopeptide 3):

Anti-aging etki gösteren içerik, kolajen üretimini arttırır, cilt tabakasını da güçlendirir. Cildin donukluğu ve kırışıklıkların derinliğini azaltır. Hücre iletişimini uyaran ve yaşa bağlı cilt hasarını onaran anti-aging ürünleri kırışıklıklara karşı üstün bir koruma sağlar. Kollajen ve fibronektin sentezini arttıran içerik, kırışıklık miktar ve derinliğini de azaltır.

İçeriğindeki Palmitoyl Oligopeptide (Biopeptide CL)  ile 28 gün sonrası resmi olarak şu şekilde açıklanmıştır:

"Yüzey pürüzlüğü %17 azalır, kırışıklık ortalama derinliği %23 azalır, ana kırışıklıkların derinliği %39 azalır, cildin kalınlığı %4 artar."

İçeriğindeki Siegesbeckia Orient alis Extract (Darutoside):

Cildin yenilenme sürecini hızlandıran içerik anti-aging özelliği ile yenilenmiştir. Parlak ve pürüzsüz görünümü ile sağlıklı bir cilt oluşturur. İçerdeki güzelliğiniz dışarı vurur ve kendinize değer verdiğiniz her halinizden belli olur.

Peptique ürünleri akneli ciltlerde de etki sağlar. 4 haftada etkili sonuç üreten içerikleri ile farkedilir sonuçlar üretir. Benzersiz içeriği ile bunu gerçekleştirebilmektedir.

Katkı maddesi olmayan Peptique, renksiz, kokusuz bir ürün gamına sahiptir. Birçok farklı ürünle de uyum içerisinde kullanılabilmektedir. Fondöten, güneş kremi, tonik gibi.

Peptique'nin düzzenli kullanımı ile mucizevi etkiler yarattığı bilinir. Dünya starlarının da tercih ettiği marka ile en az onlar kadar harika bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır.

Anti-aging bakımın bir numarası olan marka son teknoloji ile geliştirmiş olduğu peptid molekülleri ile geçleşmeniz için savaşıyor.

Cilt bakımınıza başlamak Peptique ile oldukça doğru bir seçim olacaktır. Yaşlanmanın engellenemez olduğunu hepimiz biliyoruz ancak bu durumu geciktirmek ve daha iyi bir görünüme sahip olmak da mümkündür. Peptique'nin anti-aging bakımı ile parlayan sağlıklı bir cilde kavuşun ve yaşlanmanın karşısına geçin!

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.