x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Lierac Sebologie Scrub Ma... Isıs Pharma Glyco-A 10% S... Avene Gentle Exfoliating ... Noreva Exfoliac Facial Sc... Janssen Cosmetics Dry Ski... Janssen Cosmetics Oily Sk... Janssen Cosmetics Demandi... Janssen Cosmetics Skin Re... Janssen Cosmetics Mature ... Janssen Cosmetics Organic...
Sırala:
1 2
DDF
%20indirim 305,00 TL 244,00 TL
Filorga
%15indirim 254,00 TL 215,90 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Peeling Ürünleri

Peeling uygulaması cildin üst tabakasını temizler ve derinin genç görünmesini sağlar. Böylelikle cilt parlaklık kazanır, rengi açılır. Leke ve sivilcelerin tedavisinde de uygulanan yöntemle iyileşme hızla gerçekleşir. Peeling uygulaması anti-aging bakımın en önemli parçasıdır. Yıllar içerisinde oluşan ince çizgiler ve lekelerin ortadan kaybolmasını sağlar. Uygulamanın oluşturulma şekline bakılacak olursa bazı meyve asitlerinin kullanımı ile oluşturulan bir cilt bakımıdır. Ciltte bulunan tabakalar birden fazladır. Üstte bulunan tabakada ölü deri hücreleri ve yağ tabakası vardır. En üstte makyaj kalıntıları, toz ve hava kirliliğinin partikülleri bulunur. Bunun dışında sivilceli ve yağlı cilde sahip olan kişierde sivilce oluşumu da bu tabakada görülür. Lekeli ciltlerde koyulaşma ve renk hücrelerinin bazıları bu tabakada birikir. Peeling uygulaması problemli tabakayı temizler ve yeni deri dokusunun gelişimini sağlar. Böylelikle sağlıklı deri hücreleri oluşur ve cilt yenilenmiş olur.

Peeling cildi yeniler ve ant-aging bakım sunar. İnce kırışıklıkların tedavisnde etkilidir ve her bölgenin aynı öelliklere sahip olmasını sağlar. Ciltteki bölgelerde meydana gelen farklılıkları giderir, daha genç bir görünüm sağlar. Ayrıca botox ve dolgu tedavileri ile kırışıklık ortadan kalkar, cildin gerginliği de azalır. Peeling uygulamasından sonra cildin görünümü değiebilir. Kimsayal asitlerin kullanıldığı bazı peelingler cilt tabakalarını soyar ve kızarmalara neden olabilir. Bu noktada seçilen peeling daha hafif yani yüzeysel olmalıdır. Peeling uygulaması öncesinde cilt hafafçe temizlenir. Ayrıca peeling öncesinde ve sonrasında yoğun güneş ışınlarından kaçınılmalıdır. Bu nedenle peeling uygulaması sonbahar ve kış aylarında uygulanmalıdır. Peeling seçimi oldukça önemli demiştik. Bu noktada seçim yapılırken özellikle yüksek etkinliğe sahip olan ürünlerin gerekirse dermatologlarca seçilmesi gerekir. Sizde kaliteli peeling ugulaması gerçekleştirmeyi düşünüyorsaız sitemizi ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.