x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Caudalie The Des Vignes P... Isolde Zeytin Çiçeği Kolo... Isolde Mango Kolonya 160 ... Isolde Mandalina Kolonya ... Nuxe Le Soir Des Possıble... Nuxe Le Matin Des Possıbl... Caudalie The Des Vignes Z... Caudalie Eau Des Vignes F... Caudalie The Des Vignes Z... Nuxe Prodigieux Le Parfum...
Sırala:
Caudalie TÜKENDİ
%25indirim 155,00 TL 116,25 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Parfüm

Ezeli devirlerden beri süre gelen kişisel bakım ve en önemli unsuru olan kokular, günümüz modern çağında Fransız önderliği ve Fransızca “parfüm” sözcüğüyle daha sistemli ve farklı seçeneklerle devam etmektedir. Kişisel bakımın önemli dönüm ve tamamlama kısmını oluşturan parfümler kimisi için temiz veya çekici kokmak, kimileri için kaliteli bir konumda özel duruşa sahip olmak, kimileri için de tutkunun en önemli timselidir. Bayanlar için kişiliğin simgesi, tarzın ve modanın yansıması, erkekler için ise kariyerin hakkını vermek, bayanları etkileyip kendi tarzlarını yaratma arzusudur. Çiçek, baharatlı, özgülü, bitki ve meyve hoş kokularıyla oluşturulmuş bir birinden farklı parfümler kişinin zevk ve prensibine hitaben farklı özelliklerde sunulmaktadır. Her kişinin ruh haline ve kişiliğine özgü türleri mevcuttur. Tüm bu olguların arkasında ise güzel kokup kötü kokulardan arınmak değil, daha çok kişisel tarzını ve parfüm nitelikli markasını yaratma unsuru ön plana çıkıyor.

Parfümler marka olarak değil, tür olarak ikiye ayrılmıştır hanımlar için ve erkekler için. Parfüm markaları, erkek ve kadınlara özgü farklı tür ve niteliklerde özel parfüm serileri oluşturmuş, her kişiye hitap edebilecek düzeyde ürünler ortaya koymuştur. Armani, Hermes, Tom Ford, Burberry, Diesel, Chanel, DKNY ve Dolce Gabbana gibi bilindik parfüm markaları, oluşturdukları kokuları tarz ve görüngülü hale getirmeyi başaran markalardır. Bu parfüm markalarının ürünleri sayesinde kişi kendisini özel ve hatta kutsal hissedebiliyor. Bu yüzdende bu parfümler özel ve iyi isimlerin teninde can buluyor. Zegna, Tommy Hilfiger, Lancome, Michael Kors, Azzaro, Christian Dior, Escada, Paco Rabanne ve Hugo Boss gibi nitelikli markalar ise özel parfümlerini deodorant ve benzeri ürünlerle birlikte sunup bay bayan farklı seçeneklerle kullanıcıya ulaştırıyor. Bu yüzden de beraber bakım mantığını kavrayanlarca özel olarak tercih edilmektedir. Geleneksel, modern, küresel gibi farklı kişisel duruşlara uygun birden fazla tür ve farklı parfüm çeşidi bu markaların imzalarıyla kullanıcılara ulaşmaktadır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.