x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
PanPlus
Sırala:
Daha Fazla Yükle

PanPlus

Saç seyrelmesi ve dökülmesine karşı etkili şekilde kullanılan ve saçların sağlıklı olmasını sağlayan içerikli ürün mevcut içeriği ile etkili bir bakımı garantiler. Aktif içerikli bileşenleri yardımı ile saç dökülmelerini önler ve seyrek olan saç yapısını güçlendirir, canlılık kazandırır. Saçların derinden etkilenmesine ve dökülmeleri ortadan kaldırmasına imkan sunar. Sıkça yaşanan dökülme sorunları genetik olabildiği gibi dışsal faktörlere bağlı da gelişebilmektedir. Sağlıklı olan saçların %90 gibi bir oranı sürekli olarak uzama gerçekleştirir. Büyüme evresinde olan saçlar dinlenir ve fazlalıklarını atar. Dökülen saç köklerinden yenileri çıkarılır, büyüme gerçekleşir ve devam eder. Daha fazla erkek saç tipi dökülmeleri her yaş ve grubun sorunudur. Dökülme nedenleri arasında yer alan yanlış saç bakımı, kozmetik kullanımı, genetik faktörler, hastalıklar, demir eksikliği, stres ve yaşlanma bulunur. Dökülme sorunlarına önlem almak için saça sağlıkla bakım yapmak ve formunu düzenlemek şarttır. Böylelikle saçların uzaması da sağlanmış olur.

Dökülme önleyici marka olarak karşımıza çıkıyor. Dökülmeleri ortadan kaldırır ve saça derinlemesine etki ederek canlandırıcı bakım sağlar. Saç fosiküllerini uyarır, uzama gerçekleştirir. Marka ürün çeşitliliğine bakıldığında tam bir takım olduğu görülür. Saç bakımında şampuan, losyon ve kapsül şeklindeki ürün kiti ile dört dörtlük bakım gerçekleştirir. Saç kendini yenileme evresine girdiğinde dökülen saçların tekrar oluşması ve hasarlıların da onarılması için bazı ürünler kullanılır. Saçlar normalden daha fazla dökülme gösteriyorsa kellik meydana gelir. Bu durumu engellemek için kullanılacak olan ürün PanPlus'tır. Markanın her ürünü saç köklerini besler, saç diplerine etki eder ve dökülmeyi durdurucu etki sunar. Saç yapısını koruyan ürün saç tellerine hacim sunar ve sampuanları ile nem dengesini sağlayarak yağlanma, seyreltiye bağlı şekil sorunlarını yok eder. PanPlus, saçların olduğundan daha sağlıklı olmasına destek sunar. Ürün seçimini yaparken doğru tercihlerde bulunmak son derece önemlidir. Her dökülme karşıtı ürünü kellik olarak sınıflandırmak doğru değildir. Kadın ve erkekler için de kullanılabilen ürünşer saçların doğru şekilde korunmasına yardımcı olur ve kellik sorununu çözer. Kaliteli saçlerın gelişimine yardım eden ürün markası Pan Plus etkili bir saç bakım markasıdır.

Panplus Şampuanı, losyonu ve kapsülü saçlar onarılır ve tüm hasarları giderilir. Saçlara doğru bakım yaparak canlılık kazandırmak da mümkündür. Ürünlerindeki keratin, L-Sistin ve pantotenat ile saç kalitesi arttırılır ve ideal bakım PanPlus'la sağlanır. Saç dökülmelerine karşı geliştirilmiş olan etkili ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.