x
Sepet
Ozonical Ozon Yağı 50 ml
Marka: Ozonical
Barkod: 8697633895503

Ozonical Ozon Yağı 50 ml

110,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
Cilde bir gençlik parlaklık getirdiğini söyleyebilirim. Bunu kan dolaşımını hızlandırmasına borçlu sanırım. Genç kalmak isteyenler için güzel bir ek ürün diye düşünüyorum.
- ,
3/ 5
ozon yağının selülit üzerindeki etkisini zaten biliyordum.Diğer etkileri de harikaymış.Bir çok sıkıntı için kullanabilicem.
Cilt bakımı - ,
5/ 5
Etkili bir ürün. Beğendim.
- ,
4/ 5
Her gün elimin altında. Çok memnunum. Tüm vücudum bakımlı, beslenmiş ve çok güzel hissediyor.
Cilt - ,
5/ 5
Cildi onarıcı etkisi var. Beğendim.
54
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Ozonical
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ölü hücrelerin giderilmesini sağlar ve kırışıklık karşıtı bakım uygular.Pürüzsüz bir cilt tipi sunar.
Güncelleme Tarihi : 16.06.2016 - Perşembe
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt tipleri için uygun selülit azaltıcı, cilt yenileyici ve onarıcı etkiye sahip cilt bakım yağıdır. Cildin pürüzlerini, kırışıklık ve ince çizgilerini giderir, selülit ve şişkinlikleri azaltır, hasar ve tahrişi onarır. Cildi nemlendirerek besler, güçlendirir ve dış etkenlere karşı korur. Cildin yaşlanmasına karşı önleyici etki göstererek yaşlılık belirtilerini kısa sürede giderir. Temiz ve kuru yüz, boyun, göğüs bölgelerine, göz ve avret mahallin haricinde selülitli, sorunlu cilt bölgelerine az miktarda masaj yapılarak haftada 3 - 4 defa uygulanır. Ardından ılık suy yardımıyla durulama yapılır.

Ozonical Ozon Yağı

Ozon yağı, cilt üzerinde birçok faydası olan bir bileşimdir. Saf oksijen molekülleri içermektedir. Ozon yağı, natural zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanılarak oluşturulması ile redoks işlemi sonucunda elde edilmiş bir maddedir. Cilde uygulanan bölgelerde hemen bağını kopararak, ölü derilere derinlemesine nüfuz eder ve derinin beslenme ve yenilenme ihtiyacını karşılama özelliği bulunmaktadır. Yenileyici özelliği sayesinde, ozonun dezenfekte edici özelliği yaşam kaynağı saf oksijenle beraber rahatlamasını ve nefes almasına yardımcı olur.

Ozon yağının cilt üzerinde oldukça fazla olumlu etkileri bulunmaktadır. Ozon yağı uygulandığı bölgelerde, yaşlı deriyi öldürür ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur. Bu sayede yüz yaşlanarak kırışma evresi yavaşlar, göz halkaları ve morluklarda azalmalar görülür. Ozon yağı kullanan cildin elastikiyeti artar ve selülit tedavisi sırasında gözle görülür düzelmeler meydana gelir.

Ozon yağının en önemli özelliği kırışıklıkları gidermeye yardımcı olmasıdır. Toplayıcı ve sarkmaları önleyici özellikleri bulunur. Cildin doğal oksijen dengesinin korunmasına yardımcı olur ve onarım işlevini gerçekleştirir.

Ozonical Ozon Yağı Özellikleri

  • Cilt deformasyonu ve kırışıklıklar, yaşlanma belirtileri, cilt lekeleri, sivilceler, yanık izleri ve çatlaklar gibi sorunların giderilmesinde yardımcıdır. Ayrıca lazer epilasyon işleminde, kuru ciltlerde yağ parçalama ve bölgesel incelmeye, metabolizma hızlandırmaya yardımcıdır.
  • Ozanical ozon yağı yüz ve vücuda uygulandığında gençleştirmeye yardımcı olur ve kırışıklıkların düzelmesini destekler. 
  • Uygulandığı bölgede hızla emilerek o bölgeyi nemlendirme özelliğine sahiptir.
  • %100 doğal olup, formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi içermez.

Ozonical Ozon Yağı Kullanımı;

Ürün yüz bölgesine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulanır. Tüm yüz ve vücuda masaj yardımıyla uygulanır. Ürün 50 ml’dir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.