x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Ozonical
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Ozonical

Ozonical, saf oksijen molekülleri içeren markadır. Ozon kullanımı cilt bakımı için ayrı bir yere sahiptir. İçeriğinden bahsedecek olursak; saf zeytinyağı ile ozonun ileri teknoloji eşliğinde redoks işlemi sonucuna ulaşılır. Bu işlem sonrası ozon yağ içine hapsedilir ve jel formuna dönüşür. Bu oluşumun sonucu oluşan ozon yağı kozmetik amaçlı kullanılır. Bu ürün yağ hücrenin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Her hangi bir yan etkiye sebep olmaz. Tamamen doğaldır ve katkı maddesi içermez.

Zeytinyağı; Ozonical Ozon Yağının ozon ve yağ bileşimini oluşturur. Ozon gazını en iyi tutan yağ zeytinyağıdır. %75 oranında oleik asit barındırır. İçeriğinde Omaga 3, Alpha-linoleic asit, A, E ve az miktarda fiteserol barındırır. Zeytinyağının içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde yaşlandırıcı etkiyi azaltarak serbest radikalleri ortadan kaldırır. Anti-aging özelliği sayesinde yaşlanmayı engellerBazı kaynakların verdiği bilgiye göre; doğal olarak beliren ozon gazı dezenfektan ve arındırıcı ilk 1881 yılında kullanıldı. Kaiser Institute’den Dr. Otto Warburg kanserin sebebinin hücresel oksijen eksikliği olduğunu duyurdu. 1950’lerin başlarında, ABD’de ozonlanmış yağ sıvı yağın bir formu olarak pazarlanmaya başladı. Fakat o zamanlar ticari kullanıma uygun olmadığı için çok popüler olamadı.

Sonuç olarak bu ürünün çıkışı 19. yüzyıla kadar dayanmaktadır. Ürün tamamen sızma zeytinyağı ve fregrance içerir. Saf oksijen molekülleri içeren ürün, doğal zeytinyağı ile ozonun ileri teknolojisi ile doyurulmuştur. Cilde derinlemesine işler ve sağlık kazandırır. Ozonun temizleme etkisi ile yaşam kaynağımız olan saf oksijen ile hücrenin nefes alması sağlanır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.