x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Omuzluk

Omuzda meydana gelecek olan çıkıkları, ağrıları ve şişlik, ödem gibi sorunları giderme noktasında gereken korumayı sağlar. Omuz bölgesinde koruma sağlayacak olan ürünleri bölgeyi korumaya alır ve yumuşak dokuyu korur. Kolay ve hızla giyilebilir özellikli ürün destekleyicidir. Ödemlerin oluşumuna izin vermeden bakım uygular ve pratik kullanımlıdır. Kaliteli kumaş kullanılarak geliştirilmiş ürünleri omuz bölgesinde tahriş veya herhangi bir yaralanmaya neden olmaz. Pratik velkro ve ayarlanabilir bantları ile anatomik yapıya uygundur. Cilde temas eder ve koruyucu bakıma destek sağlar.

Omuzluk Hakkında:

Markaların geliştirmiş olduğu ürünler humerus üst uç kırıklarında, ameliyat ve alçı sonrasında omuz çıkıklarının tedavilerinde stabilizasyon amaçlı kullanılır. Şişlik ve ödem gibi durumlarda gereken korumayı sağlar ve kolaylıkla, hızlı bir şekilde giyilir. Kaliteli malzemeden yapılmış olan ürünleri yarı çıkıklarda, tendinitlerde ve omuz ağrılarında ısı sağlar, basıncı kontrol altına alır. Kolay kullanımlıdır, hızla etki sağlar.

Orthocare Shoulder Support Omuzluk: Hafif dereceli omuz çıkıkları, ağrılı omuz, omuz bölgesinin inflamatuar (şişlik, ödem) durumlarında koruma sağlar. Ürün omuz bölgesi için koruyucu pozisyon sağlar, çevredeki yumuşak dokuların da korunmasına yardımcı olur.

Orthocare Velpocare Unı (Omuz Immobilizeri): Humerus kırıklarında kullanılan ürün omuz kompleksini stabilize eder. Hava geçirgenliği vardır ve kolaylıkla giyilebilir. Ayarlanabilir bantları ile anatomik olarak kullanılabilir. İyileşme sürecini destekler, stabilizasyonu arttırıcı etki sunar.

Aurafix Yün Omuzluk (Çift Taraflı) 705: Aurafix'in ürünü omuz, boyun, sırt bölgesine destek sağlar, nem ve ısıya karşı korur. Kompresyon etkisi sağlar. Aurafıx Yün Omuzluk (Çift Taraflı) yün kumaştan üretilmiştir. Isıyı koruyan omuzluk kan dolaşımını arttırıcı etki sağlar. Çift taraflı olma özelliğiyle omuza verdiği desteği arttırır.

Aurafix Omuz Destekleyicisi 700: Omuz eklemine destek ve ısı sağlar. omuz eklemini korur ve bölgedeki kasların ısınmasını, yumuşamasını sağlar. ağrıları azaltıcı etki sunan ürün kaliteli kumaştan üretilmiştir. Vücut ısısını korur ve ağrıları azaltır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.