sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Olaplex

Materyal Uzmanı Dr. Eric Pressly ve Kimya Uzmanı Dr. Craig Hawker tarafından icat edilmiş tek etkin özellikli içerik olan Olaplex maddesinin kullanıldığı ürünlerin üretim ve dağıtımını yapan eşsiz nitelikte saç bakım markasıdır. Bu madde ve bu maddenin üreticisi olan Olaplex markası, ilk ve en önemli icat olma özelliğiyle tüm dünyada geniş yankı bulmuştur. Özel çalışmanın özgün neticesi ve eşsiz icadıdır. Yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmüş ve geniş yankı bulmuş ürünleriyle her tür kullanıcıya hitap etmektedir. OLAPLEX NO.1 BOND MULTIPLIER, OLAPLEX NO. 2 BOND PERFECTOR, OLAPLEX NO.3HAIR PERFECTOR gibi bu eşsiz ürünlerin patensi Olaplex markasına aittir.

Birçok kadının sır gibi sakladığı ama yinede yayılmasını önleyemediği çığ gibi büyüyen bir saç boyama eğiliminin başkâtibi “Olaplex markası”, yurt dışında ortaya çıkmış saç rengini açmak amaçlı geliştirilmiş özel bir maddenin mucididir. Bilindiği üzere saç renginin açılması esnasında saçlar kırılır, hatta koparlar. Olaplex markası bu soruna çözüm niteliğinde geliştirdiği ürünleriyle kırılma ve kopmaları önleyerek saç rengini açmaktadır. Yararları kırılma ve kopma önleyici olarak kısıtlanamaz nitelik bir markadır, zira eşsiz özellikli içeriğiyle saçların onarılmasında da oldukça etkili ürünlerin markasıdır. Olaplex marka ürünler, saçlardaki bisülfat bağlarının onarımını sağlayarak boya ve açıcıların zararlarını en aza indirir. Saç renginin daha uzun süreli kalıcı hal almasını sağlamaktadır. Yurt dışında yeni kullanılmaya başlamasına rağmen en hızlı yaygınlaşan ürünlerin altında imzası bulunan Olaplex markası, birçok kuaför ve kullanıcı tarafından özellikle tercih edilmektedir. Saç boyasının ve açıcıların içerisine eklendiğinde saçlardaki kırılma, kopma ve yanma durumlarını en aza indirmeye yardımcı maddenin mucididir.

Saçların yıpranmasını önlemek, en açık renk tonuna saçları kavuşturmak için uygun özellikli ürünlerin üreticisidir. Saçlar ne kadar yıpranmış olsa bile, yine istenilen etki sağlanabilmekte ve renk tonları arzu edildiği ölçüde elde edilebilmektedir. Olaplex marka ürünlerinin en nitelikli özelliklerinden birisi de perma ve defrize işlemlerine karşı saçları güçlendirip en etkin korumayı sağlaması ve Fön veya düzleştiricilerin uygulanması sonrası saçlarda oluşan hasarları onarmasıdır. Özellikle sarı renk tercih eden bayanların vazgeçilmezidir. Aşırı sıklıkta saçlarını boyatan kişilerin saçlarında ciddi oranda hasarlar ve yıpranmalar oluşabilmektedir. Bu nedenle icat edilen Olaplex maddesi, bu kırılma, kopma ve benzeri hasarları en aza indirip saçlara ilave güç kazandırmaktadır.

Evvela bilinmelidir ki, yeni ve uzman bir ekibin icadıdır. Etkisi ve neticeleri göz kamaştırıcı özellikte ve büyüleyici niteliktedir. Saçların boyanmasında kırılma ve kopma sorunlarını ortadan kaldırdığı için korkusuzca saçların renklerinde açılma uygulamaları yapılabilir. Hem yurt dışında, hem de Türkiye’de ünlü birçok kuaför ve güzellik merkezi tarafından kullanılan, sosyete, entelektüel ve ünlü camiasının yakın zamanda keşfettiği en gözde tercihleri arasındadır. Özellikle Amerika, Almanya, İspanya ve son zamanlarda Türkiye’de en eşsiz nitelikte marka oma özelliğine sahiptir. İcat ettiği Olaplex maddesinin tüm ürünlerinde kullanıldığı aşikârdır ki, evde kullanıma uygun özellikte ve her tür kullanıcıya hitap eden türdedir.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.