x
sadsad x
asdasd
Sepet
OHT Peptide Hızlı Etkili Gerginleştirici Yardımcı Serum
Barkod:

OHT Peptide Hızlı Etkili Gerginleştirici Yardımcı Serum

309,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : OHT Peptide 3
Ürün Serisi : Anti Aging Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi gerginleştirerek genç bir görünüm sağlar. Cilt problemlerinin oluşmasını engeller.
Güncelleme Tarihi : 21.06.2016 - Salı
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Gerginleştirici etkiye sahip bakım serumudur. Hızlı ve etkili bir gerginleştirme, onarım ve bakım uygular. Cildi gerginleştirerek kırışıklık, ince çizgi ve pürüzlerden, aynı zamanda sarma ve dahi torbalanmalardan kurtarır. Cildi pürüzsüz, nemli, duru bir hale sokar. Temiz ve kuru yüz, boyun ve göğüs bölgelerine az miktarda pamukla uygulanır. Durulamaya gerek yoktur. Tüm cilt yapıları için uygun niteliktedir.
OHT Peptide Hızlı Etkili Gerginleştirici Yardımcı Serum 
Cildin yaşlanma sonucu veya dış etkenlerce esnekliğini kaybetmesi, yıpranması, canlılığını kaybetmesi gibi sorunlara karşı özellikle üretilmiş olan, OHT Peptide firmasının Hızlı etkili gerginleştirici yardımcı serumu, pek çok otorite ve kullanıcı tarafından olumlu geri bildirimlere sahiptir. 
 
Firmanın genel prensibi müşterisini oyalamadan hızlı ve sürekliliğe sahip bir etki olduğundan bu ürünü de diğerleri gibi hızlı bir etkiyi amaçlamaktadır.
 
Ciltte yağ, yapışkanlık veya bir jelatin varmışçasına cilde yük olan ya da kullanıcısına rahatsızlık veren bir tabaka hissi bırakmaz. Cildin doğal parlaklığına, esnekliğine ve canlılığına sahip olmasını sağlar. Bunun dışında ekstra parlaklık veya cilt hasarlarına yol açmaz. Biyolojik yaşlanmaya karşı vücudu korur ve dış etkenlere karşı cildi korur. Klinik çalışmalar sonucunda varılan kanıya göre, bunların dışında derin çatlakların ve kırışıkların azalmasına, çizgilerin ve hafif kırışıklar ile çatlakların tamamen ortadan kaybolmasına yol açmaktadır.

Uzmanlar tarafından pek çok teste tabi tutulmuştur ve açık yaraya sürülmesi dışında bir olumsuz etkisi yoktur. Açık yara üstüne kullanılmaması ısrarla önerilir. Tatlı badem tohumu özü, Amberçiçeği, Okra özü, Sianokobalimin, Trometamin gibi tamamen doğal bileşenlere sahip ürün sağlık bakanlığı onayına sahiptir.

OHT Peptide Hızlı Etkili Gerginleştirici Yardımcı Serum özellikleri

 • Cildinizin canlı ve sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlar.
 • Nemlendirir, güçlendirir ve dış etkenlere karşı cildinizi koruma altına alır.
 • Cildi gerginleştirerek esnek ve genç bir görünüme sahip olmanızı sağlar.
 • Tamamen doğal ürünlerden üretildiğinden, cildinizi besler.
 • Olabilecek en hızlı sonucu almanızı sağlar.
 • Derin kırışık ve çatlakların azalmasına, hafif kırışık ve çatlakların tamamen ortadan kaybolmasına yol açar.
 • Cildinize doğal ve genç bir görünüm ile gergin tutmayı hedefler.
 
OHT Peptide Hızlı Etkili Gerginleştirici Yardımcı Serum kullanımı: 
 • Uygulayacağınız cilt yüzeyini temizleyin ve kurulayın.
 • Uygulanacak cilt yüzeyinin kuru olması ve uygulanacak cilt yüzeyinde açık bir yaranın olmaması gerekmektedir.
 • Çok bol olmamak kaydıyla yeteri kadar serum cilde masaj yoluyla yedirilir.
 • Serum cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj sürdürülmeli ve kas yüzeyi hareket ettirilmelidir.
 • Haftada bir veya iki kullanımı uygundur.
 

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.