x
sadsad x
asdasd
Sepet
OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi 30 ml
Barkod:

OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi 30 ml

202,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : OHT Peptide 3
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Ürün Özellikleri : Göz çevresinin bakımını yapar. Kırışıklık, morluk gibi sorunları ortadan kaldırır.
Güncelleme Tarihi : 21.06.2016 - Salı
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Canlandırıcı etkiye sahip göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresinde oluşan kırışıklık, ince çizgi, sarkma ve torbalanmaların azaltılmasına yardımcı olup cildi canlandırır. Genç ve dinamik görünüm kazandırır. İyi temizlenmiş göz çevresine kuru haldeyken günlük iki defa masaj yapılarak uygulanır. Cilde iyice yedirilmeli ve durulama yapılmamalıdır. Göz çevresinde oluşan lekelerin azaltılmasında etkilidir. Cildi dış etkenlere ve solgunluğa karşı korur.
OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi
Gözaltı morlukları, şişlikleri, torbaları, pürüzleşmeleri, kırışıklarına karşı kesin ve hızlı bir çözüm olması amacıyla üretilmiş OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi tamamen doğal ve sağlıklı bileşimiyle cildinizi canlandırır ve onarır.

Kullanılan yüzeyin kolay emilimini sağlayan formülleriyle dünyaca ünlü bir marka olan OHT Peptide firmasının canlandırıcı göz kremi piyasada ki hızlı emilim, hızlı sonuç, canlandırma ve nemlendirme özellikleriyle piyasanın en gözde ürünleri arasında yer almaktadır.
Pek çok laboratuvar ve uzman denetiminden geçmiş ve hepsinden olumlu sonuç almıştır. Herhangi bir olumsuz geri dönüşe sahip olmayan ürünün, bildirilmiş veya gözlenmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte tamamen doğal ve besleyici olan ürün, sağlık bakanlığınca onaylanmıştır.

OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi Özellikleri

 • Gözaltı morluklarını ortadan kaldırır, gözaltında oluşan şişliklere iyi gelir ve gözaltı torbalarını ortadan kaldırır.
 • Olası pürüzlere karşı gözaltlarınızı ve kaş altlarınızı onarır, korumaya alır.
 • Gözaltlarınızı canlandırarak, belirgin bakışlara sahip olmanızı sağlar.
 • Kolay emilim ve hızlı etki özelliği vardır.
 • Yağlanma hissi bırakmaz. 
 • Gözaltında oluşmuş kırışıklara ve çizgilere karşı onarım özelliği vardır ve tekrar oluşumlarına karşı önlem alır.
 • Besleyici özelliğiyle cildinize gerekli mineral ve vitaminleri sunar.
 • Bildirilmiş veya gözlenmiş hiçbir yan etkisi yoktur.
 
OHT Peptide 3 Canlandırıcı Göz Kremi kullanımı: 
 • Uygulanacak göz civarı bölgesini hassasça temizleyin ve kurulayın.
 • Göz çukuru ve çevresine hassas dairesel hareketlerle sürünüz.
 • İnce bir tabaka olmasına özen gösteriniz.
 • Göz çevresinde ve çukurunda emilim sağlandıktan sonra hafif bir karıncanlanma hissi hissedebilirsiniz. Bu gözeneklerinizin açıldığına delalettir.
 • Günde iki kez ve az ölçekte kullanınız.
 • Bu ürünle beraber OHT Peptide 3 Peeling ürününü de kullanmanız uzmanlarca önerilir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.