x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Oht Peptide 3
Sırala:
Daha Fazla Yükle

OHT Peptide 3

Dünya çapında pek çok ünlünün kullandığı, günümüzde ülkemiz dâhil pek çok kanal, gazete ve diğer basın organlarında kendisinden sık sık söz edilen OHT Peptide 3 firması Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir firmadır. Firmanın köklü bir geçmişe sahip olmasının yanı sıra asıl patlama noktası içeriğinde bulunan Peptide 3 formülünü geliştirmekle oluyor. Peptide bir çeşit aminoasittir. Proteinde de bulunan bu aminoasit, temel görev olarak güçlendirici bir özelliğe sahiptir. Ürünlerinin içerisinde bulunan soya gibi, yeşil çay gibi pek çok doğal ürünle birleşen bu peptide’ler hızlı ve kesin bir onarım sağlamaktadır.

Cildinizi beslemek, onarmak ve korumak görevlerini doğrudan üstlenen firma, piyasada ki diğer muadil firmaların yaptıkları gibi sabah ayrı, akşam ayrı, gece ayrı bir krem önermemektedir. Uygulamak istediğiniz bölgeye yönelik tek bir krem ve yardımcı ürünle hızlı ve kesin bir sonucu çok kısa bir sürede elde edeceğinizin hatta daha ilk kullanımdan bile etkilerini hissedebileceğinizi söylemektedir. Bununla birlikte müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği bir ilke olarak belirlemiş olan şirket her türlü geri dönüşü beklemektedir. Müşterilerinden gelen pek çok olumlu iletişimi övünerek anlatmaktadırlar.

Bunun dışında kimyasal bileşenlerden uzak durmaya çalışan firma, ürünlerini yan etki göstermeyecek ve cildi mineral ve vitamin açısından besleyip, yeniden düzenleyebilecek içerikleri kullanmaya özen göstermektedirler. Pek çok olumlu laboratuvar sonucuna sahiptir ve uzmanlar, otoriteler ve doktorlar tarafından sıkça önerilmektedir. Sağlık bakanlığı onayına sahip firma, hamilelerin ve çocukların ürünleri kullanmasını önermiyor.OHT Peptide 3 firmasının başlı ürünleri şunlardır; Peptid İçerikli El Kremi, ellerinizin iç ve dış yüzeyini nemlendirir, korur, besler ve onarır gün içi kullanıma uygundur, yağlanma hissi bırakmaz, Hızlı Etkili Gerginleştirici Serum, tamamıyla cildinizi yumuşatır, sıkılaştırır, kırışıklara ve çatlaklara ve pek çok dış veya yaşlanmaya bağlı etkene karşı olumlu ve çok hızlı bir sonuç elde etmenizi sağlar, Firming Regenerating Yüz ve Boyun kremi, yüzünüzde ve boynunuzda oluşan her türlü kırışıklık, pürüz, kızarıklığa ve diğer pek çok etkene karşı kesin ve hızlı bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bunlar dışında firmanın çok bilinen diğer ürünleri; Canlandırıcı göz kremi,  Peeling Yüz temizleme jeli, Nourıshing Refinisher Hydrating Rebulilding Besleyici serum ve diğerleridir

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.