x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Ocuvite
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Ocuvite

Complete, lutein, zeaksantin, çinko, antioksidan içerikli ürünleri E vitamini ve Omega 3 yağ asitleri içerir. Dünyada mikronütrisyon alanında önde gelen bir besin desteği olan Ocuvite, Omega 3 ve yağ asitleri içermektedir. DHA içeren ürünleri beynin normal gelişimine de destek olur. Ocuvite, içerdiği A, C, E vitaminleri, lutein ve zeukszantin gibi güçlü antioksidanlar sayesinde gözleri korur. Vitamin ve mineraller sayesinde gözde meydana gelebilecek olan sorunların giderilmesine yardımcı olur. Gece körlüğü ve katarakt gibi hastalıkların önüne geçilmesinde yardım sağlar.

Lutein ve zeaksanthin'in yaşa bağlı göz hastalıklarının gelişmesindeki koruyucu rolü yadsınamaz. Bu iki bileşimi birarada bulunduran ürünleri göz sağlığını maksimum düzeyde gerçekleştirir. Ürün sayesinde gözlerin nemli kalması sağlanır. Göze girebilecek yabancı maddelere karşı korumayı destekler. Göz kapaklarını besler, göz kızarıklıklarını ve iltihaplanma riskini de en aza indirir. Ayrıca güneş ışınlarına karşı da koruma sağlar.
Ocuvite, gözdeki kan damarlarını besler, gözlerin canlı, parlak olmasına destek olur. Ürün düzenli kullanımla katarakt olma riski de azaltıcı etki sunar. Göz etrafındaki ince çizgileri azaltır, göz çevresini besler, şişlik ve kırmızılıkların giderilmesine destek olur. Bileşimindeki E vitamini ile makuler dejenerasyonu önleme de destek sunar. Bağışıklık sistemini güçlendiren ürün gözde arpacık çıkma riskini de önler. Göz ağrısı, sulanma ve kızarıklıkları önleyici etki sunar. Stresle baş edebilme gücünü arttırır.

Ürün, göz etrafında oluşan halkalara ve göz torbalarına destek sağlar. Göz ağrılarını, kızarıklıklarını ve çizgilerin oluşumlarının azalmasını sağlar.
Ocuvite, ayrıca Omega 3 desteği sağlar. Bileşimi ile vücut için gerekli olan ancak vücudun üretemesiği yağ asit desteğini sağlar. Besinlerle alınamayan değerleri ürünleri ile insan vücuduna katar. Bileşimindeki; Omega-3 yağ asitleri alfa-linolenik asit, eikosapentaenoik asit (EPA) ve dokosaheksaenoik asit (DHA) bitkisel içeriklidir. ürün kullanımı ilr hafıza, zeka ve beyin gelişimine destek olur. Göz sağlığını korur. Bu tür etkilerin tam olarak aktif olabilmesi günlük gıdalardan tam olarak sağlanamadığı için ek gıda takviyesi yapılması gerekmektedir. Bu noktada Ocuvite, ürünleri ile bu bakımı sağlamak mümkün hale gelir. Günlük alınması gereken miktarın alınması halinde çocuklada ve yetişkinlerde göz bozuklukları ve dikkat dağınıklığı gibi sorunlarının da azaldığı gözlemlenmiştir. Bitkisel ürün, uzmanlarca tavsiye edilen ek ve doğal bir yan üründür, sakıncası bulunmamaktadır.

Ocuvite Complete 60 Kapsül 2'li Paket: Formülünde balık yağı, omega 3 , C ve E vitaminleri, lutein, dokosaheksaenoik asit (DHA), çinko ve zeaksantin desteği sunar. Göz sağlığı için son derece etkili bakım sunar. Uzmanlarca tavsiye edilen ürün, günde 2 kez sabah ve akşam, kapsül şeklinde tüketilmektedir.
Sizde göz sağlığınızı ve Omega 3 desteğini sağlamak için Ocuvite markasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.