x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Ocean
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Ocean

Ocean, zengin Omega 3 kaynağı içermektedir. Firma 2004 senesinde aralarında eczacı, hekim ve yatırımcıların da bulunduğu bir grup tarafından sağlık alanında faaliyet göstermek amacı ile kurulan Orzaks’ın en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. En belirgin özellikleri tüketiciye saf ve kaliteli omega 3 sunmalarıdır. Saf başık yağı şurubunu bu bilinçle sunan başka firma yoktur. Bu nedenle Ocean Türkiye'de alanında 1 numaradır

Saf ve konsantre olan marka, Omega 3 desteği sunmaktadır. Ocean, likit ve kapsül formlarda geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Geniş ürün çeşitliliği onu 1 numara yapmıştır ve her zaman ürünleri ve gösterdiği kalitesi ile aranan marka haline gelmiştir. IFOS (International Fish Oil Standart) tarafından her seride analiz edilen Ocean; saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite ve içerik garantisini tüketicilerine sunmaktadır. 5 yılddızlık kalite onayına sahip olan ürünleri ile tam destek almaktadır. Ocean; Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Beslenme Konseyi'nin limit değerlerine nazaran 10 kata kadar saflık göstermektedir. Bunun ne anlama geldiği çok açıktır. Ürünleri, son derece doğal ve katkısızdır, sağlıklı, kaliteli ve zararsızdır.

Ocean, Doğal içeriği sayesinde yaz ve kış uygun formülü ile trigliserid yapıda yüksek emilim sağlar. Doğal formu ile Üstün Tat Kalite Enstitüsü’nden tescilli lezzet sahibidir. Çocukların ve yetişkinlerin güvenle ve keyifle tüketeceği Ocean Omega 3 serisi herkese hitap ederek Omega 3 eksikliğini giderir.

Ocean Balık Yağları IFOS'tan 5 yıldızlı kalite onayına sahiptir. Her serisi test edilmiştir. Balık yağı kapsülleri trigliserid formdadır ve böylelikle yüksek emilime sahiptir. Ürünleri balık jelatininden üretilmekte olup doğal limon aromalıdır.

Ocean Multi Şurup her partide IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilmiştir. Böylece, GOED (Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve EU (Avrupa Birliği) standartlarına uygun biçimde tasarlandığı kesin bir üründür. Günlük multivitamin, çinko ve Omega 3 ihtiyacını karşılar ve portakal konsantresi, bal ilavesi ile gereken desteği sunar. Ürün tamamen saftır, kimyasal içermez, ağır metal ve toksik bileşenlerden arındırılmıştır. Portakal aroması ile benzersiz keyif imkanı sunar.

Ocean 500 mg, temiz ve derin su balıkları avlanarak hemen işlem görür ve ürün haline getirilir. Ürün, IFOS (Uluslararası Balık Yağı Standartları) tarafından test edilir. GOED (Küresel EPA ve DHA Organizasyonu, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) ve EU (Avrupa Birliği) standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünler kesinlikle ağır metal ve toksik madde içermez. WHO'ya göre 10 kat saftır. Kaliteyi garantileyen ürün A ve D vitamini içermeyen bileşime sahiptir. Yaz-kış alınması gerekli olan Omega 3 ihtiyacını eksiksiz karşılar. Üründe balık tadı ve kokusu bulunmaz ve rahatsız edici içeriğe sahip değildir. Ocean 500 mg balık jelatininden üretilmekte olup, doğal limon aromasıyla benzersiz içim sunar.

Ocean son derece kaliteli, saf ve sağlıklı ürünleri ile tüm ailenin Omega 3 ihtiyacını fazlası ile karşılamaktadır. Türkiye'nin bir numarası olan Ocean ürünleri ile sizde sağlıklı kalın!

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.