x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Nurse Harveys
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Nurse Harvey’s

Uzun yıllarca bebek hemşiresi olarak çalışmış ve kendini bebeklere adamış olan bir hemşire olan Harvey, bebeklerin en büyük sorunlarının gaz sancısı ve diş çıkarma gibi sorunlar olduğunu fark etmiş ve yılların birikimi ve tecrübesi ile kendi kendine çalışarak bu sıkıntılara bazı çözümler bulmuştur.

Dere otu yağı ve kimyon yağı karışımının bebeklerin gaz çıkarmasını sağladığını tecrübe eden hemşire Harvey, bu buluşu ile firmaların dikkatini çekmiştir ve nihayetinde de 1992 yılında bir İngiliz firması olan Harvey Scruton Limited UK şirketi tarafından bu bitkisel karışım alınmış ve formüle edilerek bir şurup şeklinde piyasaya sürülmüş ve 1992 yılından bu güne kadar bir çok ülkede bebek bakımı için 1 numaralı marka olmuştur.

Nurse Harvey’s markasının bu denli ilgi görmüş olmasının en büyük sebepleri içeriğinin tamamen doğal olması ve hiçbir ürününün bünyesinde kimyasal, alkol ve katkı maddelerinin bulunmamasıdır. Bu özellikleri ile anneler tarafından güvenle kullanılır. Ayrıca ürünlerin asıl formülü ola dere otu yağı ve kimyon yağı vücutta bulunan bir çok probleme karşı etkili olduğu için oldukça tercih edilen başarılı bir üründür.

Gaz Sıkışmaları Neden Oluşur?

Nurse Harveys markasının öncelikli hedefi bebeklerin gaz sıkıntısına çözüm olmaktır. Bebeklerde oluşan gaz sıkışmasının çeşitli sebepleri olabilir. En bilindik sebepleri bebeğin ağlama nöbetleri sırasında hava yutması, bebeğin yatış pozisyonu, aldığı ek gıdaların gaz yapması, annenin beslenme şekli, gaz yapan yiyecekler, baklagiller, sebzeler tüketmesi, baharatlı ve tuzlu yiyecek tüketilmesi, alkol ve sigara kullanımı süt yoluyla bebeğe etki etmesi gibi sebepler bulunmaktadır.

Bu tarz nedenlerle bağırsaklarında gaz sıkışan bebek huzursuzdur ve sürekli ağlar. Çeşitli tedavi yöntemleri olsa da bebeğinizin başta gaz sorunu olmak üzere bir çok sorununa çözüm getirecek ürünler Nurse Harvey’s bünyesindedir.

Nurse Harvey’s Ürünlerinin Özellikleri

  • Nurse Harvey’s ürünlerinin öncelikli hedefi bebeklerin yaşantılarının kalitesini bozan gaz ve diş çıkarma süreçlerinin sıkıntısız çözülmesidir.
  • İçeriğindeki tamamen doğal dere otu yağı ve kimyon yağı sayesinde bebeklerin bağırsak hareketlerini düzenler. Bağırsak spazmını engeller ve bebeğin sindirimini kolaylaştırır.
  • Bu formülün öncelikli hedefi budur. Ancak bunların yanında karın şişliğini giderir, bebekleri rahatlatır ve yatıştırır. Bebeklerin iştahını açar, soğuk algınlığına karşı koruma sağlar. Ayrıca öksürüğü de keser.
  • Bebeklerin diş çıkardıkları dönemlerde diş etlerinde, damaklarda aşırı kaşınma, ağrı ve yanma gibi belirtiler görülür. Nuse Harvey’s markasının mükemmel formülü dere otu yağı ve kimyon yağı formülü bebeklerin diş etlerinde oluşan ağrıyı keser, kaşıntıyı azaltır ve diş etlerini yatıştırır. Ağızda çıkan pamukçuklara karşı da etkilidir.
  • Bütün sıkıntıları giderilen ve bu ürünler sayesinde yatışarak rahatlayan bebek, huzurlu bir uyu çeker.
  • Nurse Harveys ürünleri ilaç değildir. Bu sebeple sağlık bakanlığı değil tarım bakanlığı onaylıdır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.