x
Sepet
Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream Karma Ve Normal Ciltler İçin 100 ml
Marka: Nocicept
Barkod: 8680361010010

Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream Karma Ve Normal Ciltler İçin 100 ml

69,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Nocicept
Ürün Serisi : Dysesthesia
Ürün Özellikleri : Ciltteki kuruluk ve egzama problemlerini gidermede yardımcıdır.
Güncelleme Tarihi : 25.02.2017 - Cumartesi
Boyut : 100 ml
Özet Bilgi : Az yağlı ürün kuru ciltlerin nemlenmesine destek olmak amacı ile kullanılır. Düzenli olarak kullanıldığında ciltte gelişibilecek olan egzama ve cilt kuruluklarını yok edici etki sunar. Batma, yanma ve kaşıntı gibi sorunların da giderilmesi noktasında gereken bakımı maksimum düzeyde gerçekleştirici etki sunar. Yumuşak ve sağlıklı vilt gelişimini destekleyen ürün dermatolojik tedavilere destek olur. Ürün günde 2-3 kez uygun ölçüde cilde uygulanır.

Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream 100 ml

Az yoğunlukta yağ içeren ürün genelde az kuruluk yaşayan ciltlerde kullanılan bir üründür. Deriyi rahatlatmak ve nemlendirmek için kullanılan ürün derinin bütünlüğünün korunmasına destek olur. Ayrıca vücuda uygulanan epilasyon sonrasında da irritasyonun önlenmesine yüksek oranda destek olur. Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream, lazer peeling uygulamaları gibi kozmatik işlemler sonrasında ortaya çıkabilecek olan durumlarda tahrişin önlenmesine yardımcı olur.

İçeriğindeki strontium chloride hexhydrate ise deri bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Ciltteki kuruluk ve bağlı olarak oluşan egzama türü sorunları giderme noktasında bakım gerçekleştirir. Subakut egzamalar, diyabetik disesteziler, notaljia parestetika gibi yoğun deri kuruluğunun eşlik etmediği klinik tablolarda ve sistemik izotretinoin tedavisi verilen akne vulgarisli hastalardaki tahriş olmuş derinin bütünlüğünün korunmasında etkilidir. Ekstremitelerde ve gövdede uygulanan epilasyon sonrasında oluşabilecek irritasyonu giderici etki sunar.

Nocicept Dysesthesia Vanishing Cream 100 ml Özellikleri:

Kurulukları giderecek olan bakım ürünü birinci derece yanıkları giderici etki sağlar. Tahrişin hem de yanma-batma gibi semptomlarının giderilmesine destek olur. Lazer ve peeling uygulamaları gibi kozmetik işlemler sonucu ortaya çıkabilecek durumlarda tahrişi önler. İçeriğindeki Strontium chlorid hexhydrate ise algı eşiğini yükselterek yanma, batma ve kaşıntı hissi gibi semptomların yatıştırılmasına destek sunar. Kuruluk kaynaklı hasarları giderme noktasında etkili bakımı destekler. Yumuşak ve sağlıklı cilt gelişimini destekler. Dermatolojik tedavilere destek amacı ile rahatlıkla kullanılabilmektedir. Egzama türü sorunlara karşı koruyucu ve destekleyici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cilt bütünlüğünü koruyan ürün canlı ve sağlıklı cilt sunar.

Vücuda Etkisi: Daha az yağlı olan ürün ciltteki kurulukların giderilmesine yardımcı olur. Buna bağlı olarak meydana gelebilen egzama ve benzeri sorunların da giderilmesi noktasında gereken bakımı etkili şekilde gerçekleştirir. Vücudun algı eşiğini yükselten ürün banma, yanma ve kaşıntı gibi sorunların giderilmesi noktasında gereken korumayı en iyi şekilde gerçekleştirir. Yumuşak ve sağlıklı cilt gelişimini destekleyen ürünle gereken koruyucu bakım sağlanır.

Uygulanan Bölge: Temiz cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Harici kullanım için uygun olan ürün uygulama alanında krem artığı kalmayacak şekilde günde 2-3 kez hafifçe sürülerek uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 2-3 kez kullanılması uygundur. Ürün 100 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılması gerekmektedir.

Editörün Notu:

Hassas, karma ve normal ciltler için geliştirilen farklı ürünleriyle Nocicept ürünleri, sıradan kozmetiklerden çok daha fazlasıdır. Cildin ihtiyacı olan nemlendirme ve yeniden yapılandırma için, özel olarak hazırlanan formüller içerir. Hücresel düzeyde etki yaratan ürün çeşitlerini kullanım talimatlarına uygun biçimde temiz bir cilt yüzeyine uygulayınız.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.