x
Sepet
Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml Terleme Karşıtı Krem
Marka: Nocicept
Barkod:

Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml Terleme Karşıtı Krem

69,90 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Nocicept
Ürün Serisi : Antiperspirant Cream
Ürün Özellikleri : Aşırı terlemenin önüne geçer. Terleme sonucu oluşan kokuyu engeller.
Güncelleme Tarihi : 25.02.2017 - Cumartesi
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Vücutta oluşan terleme sorunlarını giderme notkasında gereken korumayı etkili şekilde gerçekleştirir. Alüminyum içermez ve aşırı terlemeye karşı gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Vücutta tahriş, kızarıklık ve yanma gibi sorunların oluşumuna izin vermez. Cilt hasarlarına neden olmaz sontrollü şekilde terlemeyi önler. Ürün iki hafta boyunca günde 2 kez uygulanır.

Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml

İnsan vücudu terleme sorununu fazlası ile yaşar. Bu durumu ortadan kaldırmak için etkili çözüm yollarına başvurulması da son derece normaldir. Vücutta meydana gelen rahatsız edici terleme sorunlarını giderme noktasında etkili ve giderici çözüm sunan ürün alüminyum içermeyen yapısı iledüzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar geliştirir. Terlemeyi önleyen içeriği ile uygulandığı bölgede terlemeye bağlı oluşan koku, kızarıklık ve yanma gibi sorunları giderir.

Günlük olarak rahatlıkla kullanılabilen ürün yoğun çalışan ter bezlerinin dengelenmesine ve ter kokusunun önlenmesine destek olur. Özellikle koltuk altı, kapalı bölgelerin teması halinde sıvı artışı meydana gelir. Bu noktada bölgede terleme ve kötü koku yayılımı kaçınılmaz bir hal alır. Normal olan vücut sıcaklığının yanında ısı fazla arttığı zaman sinirler ter bezlerini uyarır ve fazla çalışmasına yardımcı olur. Ter bezleri aracılığı ile atılan terlerin önlenmesine yardımcı olur.

Nocicept AP Antiperspirant Cream 75 ml Özellikler:

Aşırı terleme sorunlarına karşı geliştirilmiş olan Nocicept AP Antiperspirant Cream ile dual etki yaratmak mümkündür. Bilindiği gibi aşırı terleme kozmetik ve dermatolojik sorundur. Nocicept AP sahip olduğu dual (çift) etkiyle yoğun terlemenin olduğu tüm vücut alanlarında terlemeyi kontrol altına almak mümkündür. Terlemeye müsait olan bölgelerde ter bezlerinin fazla salgılanmasından kaynaklanan ter oluşumunu ve ter kokusunu engeller.

Terlemeyi düzenleyen ürün koku, kızarıklık ve yanma gibi sorunların giderilmesi noktasında maksimum sonuçlar geliştirir. Zengin içeriği ile uygulandığı bölgede ter sorununu yok eder. Fazla terin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Düzenli kullanılan ürün vücut sıcaklığını dengeler ve vücudun pH değeri ile uyumludur. Ter bezlerinin fazla çalışmasını da engeller ve yüksek etkinlikte çalışan ter bezlerinin optimum düzeyde düzenlenmesine katkı sağlar.

Vücuda Etkisi: Aşırı terleme sorununa yönelik olarak geliştirilmiş olan ürün çift etkili bir üründür. Yoğun terlemenin olduğu tüm vücut alanlarında terlemeyi kontrol etmek için kullanılabilir. Terlemeyi en az düzeye indirir. Terleme sonrasında meydana gelen kızarıklık, yanma ve tahriş gibi durumların giderilmesine katkı sunar. Vücudun sıcaklığını dengeler. İçerisinde alüminyum barındırmaz bu nedenle de cilt hasarlarına neden olmaz.

Uygulandığı Bölge: Ter bölgelerini kontrol altına alınır. Koltuk altı, ayaklar ve ellerde etkilidir.

Kullanım Şekli: İki hafta boyunca günde iki kez, terleme azaldığında (genellikle 2 hafta içinde) haftada 2 kez uygulama güvenli ve yeterlidir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: İki hafta içerisinde 2 kez uygulanmalıdır. Ürün 75 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması engellenmelidir.

Editörün Notu:

Kaşıntı kremi, güneş kremi, kuru ciltler için krem gibi çok sayıda çeşidi bir arada sunan Nocicept markası, cildin ihtiyacı olan tüm formülleri ayrı ürün seçeneklerinde size sunmaktadır. Her biri özel formüllerden oluşan içerikler, çok sayıda dermatolojik test sonrasında güvenli kullanıma hazırlanır. Ürünlerden en iyi sonucu alabilmek için kullanım talimatlarına göre uygulamanız önerilir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.