x
Sepet
%15 indirim
NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi 80 gr
Marka: Neostrata
Barkod: 732013300593

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi 80 gr

380,00 TL
323,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Neostrata
Ürün Serisi : Skin Active
Ürün Özellikleri : Boyun ve dekolte bölgesinin görünümünü kusursuzlaştıran ürün, sarkma ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Lekeleri giderir ve bölgenin nemlenmesini sağlar.
Boyut : 80 gr
Güncelleme Tarihi : 02.02.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Cilt onarıcı ve düzgünleştirici boyun, göğüs kremidir. Cildi kırışıklık, buruşma, ince çizgi ve koyu halkalardan arındırıp aydınlatır. Lekelenmeye ve kırışıklıkların yeniden oluşumuna karşı cildi korur, cildi nemlendirip besler. Gün içerisinde bir veya iki kez temizlenmiş ve iyi kurulanmış göğüs ve boyun bölgesine oval masaj hareketleriyle uygulanıp durulama veya kurulama yapılmaz.

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi, hacim oluşturarak, sarkan ciltlerin sıkılaştırılmasına ve dolgunlaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Boyun ve dekolte bölgesindeki yaşlanma etkilerini gidermeye ve belirtileri tersine döndürmeye yardımcı olan bu boyun ve dekolte kremi, tüm cilt tiplerinin kullanımı için özel olarak geliştirilmiştir. 
Boyun ve dekolte bölgesinde kusursuza yakın bir görüntünün kazandırılmasında oldukça etkili olan bu krem sayesinde sadece bu bölgelerde değil kırışıklığın olduğu veya oluşabileceği bölgelerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.  

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi, kırışıklık olan bölgede hacim oluşturarak, sarkmış cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olurken, cildin dolgunlaştırılmasında da oldukça etkilidir. Aynı zamanda oluşan lekerin de giderilmesine yardımcı olan bu krem sayesinde görüntü kirliliği yaratan lekelerin de yok edilmesini sağlayabilirsiniz.

NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi Özellikleri

Vücuda Etkisi: Ciltte hacim oluşturulmasına yardımcı olan NeoStrata Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi, sarkan cildin sıkılaştırılmasına ve dolgunlaştırılmasına yardım etmektedir. Zorlu bir bölge olan boyun ve dekoltede kusursuz bir görünümün kazanılmasına yardımcı olan bu krem sayesinde lekelerin giderilmesi de sağlanmaktadır.
Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi, özellikle zorlu bir bölge olan boyun ve dekolte bölgelerindeki kırışıklıkların giderilmesi için geliştirilmiştir. Neostrata Skin Active serisi kırışıklıklarda etkili bir seri olmakla birlikte Neostrata kullanıcılarinin memnuniyetini sıkca dile getirdiği bir seridir.
Kullanım Şekli: Cildin temizlenmesinin ardından uygulanan bu krem, özellikle boyun ve dekolte bölgelerine uygulanır.
Skin Active Triple Firming Neck Boyun ve Dekolte Kremi, boyun ve dekolte bölgesine günde 2 kez uygulanmaktadır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.