x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Derin Kırışıklık Kremi 15 ml
Marka: Neostrata
Barkod: 732013300449

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Derin Kırışıklık Kremi 15 ml

350,00 TL
280,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Neostrata
Ürün Serisi : Skin Active
Ürün Özellikleri : Dudak, göz ve kaş çevresinde oluşan çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Kırışıklık görünümünü azaltır ve göz çevrenizin ihtiyacı olan neme kavuşmasını sağlamaya destek sağlar.
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 17.07.2018 - Salı
Özet Bilgi : Derin kırışıklıkların giderilip, oluşmasının önlenmesine yardımcı bakım kremidir. Ciltteki derin kırışıklıkları azaltıp cildi nemlendirmekte, esnetip yumuşatmakta ve bu sayede ince çizgi, kırışıklık ve derin izleri azaltmakta büyük rol alır. Yeniden kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı ürün, tüm cilt tipleri için uygundur. 

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Derin Kırışıklık Kremi

NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Derin Kırışıklık Kremi, ciltte oluşan çizgi ve kırışıklıklara içten dışa doğru etki ederek hacim kazanmalarına ve dolgunlaştırılmalarına yardımcı olmaktadır. Dudak çevresi, alın çizgileri, kaş çatma çizgileri, kaz ayağı ve göz çevresi dahil olmak üzere kullanılan bu krem yüzde ve diğer bölgelerdeki derin yaraların ve kırışıklıkların düzenlenmesine yardımcı olur. Kırışıklıkların dışarıya doğru dolgunlaştırılmasına yardımcı NeoStrata Skin Active Line Lift Step 1 Derin Kırışıklık Kremi, içeriğindeki kaliteli hammaddeler sayesinde özellikle dudak çevresi, alın çizgileri ve kaş çatma çizgileri gibi oluşumların giderilmesine ve yeni oluşumların önüne geçilmesine yardımcı olmaktadır. Neostrata serum ile destekleyebileceğiniz bakımınızı en iyi şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır. 

Uygulanan Bölge:
Bu krem dudak çevresi, alın çizgileri ve kaş çatma çizgilerinin giderilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Kullanım Şekli: Uygulanacak bölge iyice temizlendikten sonra, günde iki defa uygulanmaktadır. Uygulamanın masaj ile yapılması kremin daha iyi emilmesine yardımcı olacaktır. Uygulama sonrasında temizlik yapılması ihtiyacı yoktur.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.