x
sadsad x
asdasd
Sepet
%20 indirim
NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml Leke Serumu
Marka: Neostrata
Barkod: 732013300326

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml Leke Serumu

495,00 TL
396,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Neostrata
Ürün Serisi : Enlighten
Ürün Özellikleri : Cilt tonundaki eşitsizliğin ve lekelerin giderilmesinde etkilidir. Cildi besleyerek canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluri.
Boyut : 30 ml
Güncelleme Tarihi : 17.07.2018 - Salı
Özet Bilgi : Güneş, soğuk ve yaşlılık gibi etmenlerden dolayı oluşan cilt lekelerini temizlemeye ve lekeleri açmaya yardımcı bakım serumudur. Tüm cilt tiplerine günlük uygulanabilir. Lekeleri gidermeye ve yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Cildi koyu, kahverengi ve farklı türdeki lekelerden arındırma da etkilidir.
NeoStrata Enlighten Illuminating Serum 30 ml Leke Serumu

NeoStrata Enlighten Illuminating Serum Leke Giderici Serum ürünü, koyu cilt lekelerinin görünümünün azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Formülünde 12 farklı leke açıcı madde bulunan bu serum, leke oluşumunun 6 farklı aşamasında etkili olmaktadır. Yaygın olan lekelerde tüm yüze, lokal lekelerde ise lekelerin üzerine kullanılması önerilen NeoStrata Enlighten Illuminating Serum Leke Giderici Serum, içeriğindeki Neoglukozamin sayesinde cildin normal hücre döngüsünün hızlandırılmasına yardımcı olur. Koyu cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olan bu özel serum sayesinde melanin üretiminin yavaşlatılması da desteklenmektedir. Leke oluşumlarına karşı kullanılmak için geliştirilmiş olan NeoStrata Enlighten Illuminating Serum Leke Giderici Serum, lekelerin görünümlerinin azaltılmasında da oldukça etkilidir. 

Uygulanan Bölge: Tüm yüze ve/veya lekelerin yoğun olduğu bölgelerde rahatlıkla uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Cildin temizlenmesinin ardından lekeli bölgeye oval hareketler ile uygulanan NeoStrata Enlighten Illuminating Serum Leke Giderici Serum, yüz lekelerine karşı da maske yapılarak kullanılabilmektedir. Bu serum sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanılmaktadır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.