x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
1 2
Nashi Argan
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Nashi Argan

Nashi markası kadınların saç ve cilt bakımında ihtiyacı olan onarım, besleme, güçlendirme gibi görevleri en iyi şekilde ve profesyonelce yerine getirmek amacıyla hizmet veren, bu sektörde lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen uzman bir firmadır.

Saçlar insan vücudunda baş derisinde bulunan, farklı renk veya yapılarda görülebilen ve uzayabilen kıllardır. Kıl kökleri ne kadar sağlıklı olursa saçlarda o kadar sağlıklı olur. Günümüzde saçlar çeşitli nedenler ile yıpranmakta ve güçsüzleşmektedir. Bu nedenlerden bazıları;

  • Saçı sürekli ısıyla şekillendirmek,
  • İçerisinde ağır kimyasalların bulunduğu boyaları sıkça uygulamak,
  • Saça uygun olmayan şampuanları kullanmak,
  • Hormonal değişimler,
  • Saçı sürekli aynı yerden toplamak,
  • Çok sık şampuan değiştirmektir.

Bu gibi durumlarda saç cansızlaşır. Mat ve donuk bir görünüme neden olur ve ilk akla gelen saçı kestirmek olur. Ancak saçı kestirmek yerine saça bakım yapmak saçın eski sağlığına kavuşmasında büyük bir rol oynar. Bu bakımı sağlayan maddelerden birisi de Argan yağıdır.

Ürünlerinin içeriğinde Dünyanın tek bir bölgesinde bulunan argan ağacının tohumlarından çok zahmetli işlemler ile elde edilen argan yağını kullanmaktadır.

Argan yağının hem cilt hem de saç bakımında kullanılması önem taşıyan mucizevi bir üründür. Ayrıca Nashi markasının ürettiği şampuanların içerisinde köpürmeyi sağlayan ancak kanserojen bir madde olan ve orta tehlikedeki kategoride yer alan sülfat maddesi de bulunmaması sebebiyle saç sağlığını olumsuz yönde etkilemez.

 E vitamini sayesinde saçı ipeksi bir yumuşaklık sağlarken bakım maskeleri ile de saçı besler ve terapi yapar. Saça mükemmel bir parlaklık sunar ve canlılık kazanmasını sağlar. Profesyonel ve uzman bir marka olan Nashi’nin ürettiği cilt için kullanılan argan yağı ise cildi rahatlatır, yumuşatır ve ihtiyacı olan nemi mükemmel bir şekilde karşılar.

Farklı ürün boyutlarında ürünler üreterek kişisel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik bir imkan sağlanmaktadır. Tüm ürünlerinin hafif yapısı sayesinde ağırlık yapmaz ve kullanım kolaylığı sunar. Saçların uzamasında da önemli bir rol oynayan Nashi ürünleri bir arada kullanıldığında maksimum seviyede performans alınmasını sağlamaktadır.

Nashi ürünlerinin bulunduğu kategorilere bir göz atalım,

  • Nashi Argan Şampuan
  • Nashi Argan Oil
  • Nashi Argan Yağı

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.