x
sadsad x
asdasd
Sepet
Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml
Marka: Naloc
Barkod:

Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml

70,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Naloc
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 09.03.2017 - Perşembe
Özet Bilgi : Tırnaklara ideal bir bakım gerçekleştirmek üzere tasarlanan solüsyondur. Patentli içeriğinde bulunan üre, propilen glikol ve laktik asit ile tırnakları besleyerek daha sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Güçlendirici etkide bulunarak soyulmaları ve kırılmaları engeller. Günde 1 kez uygulanması önerilmektedir. Etkili bir sonuç için 3-6 ay düzenli olarak kullanılmalıdır.

Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml

Tırnakların sağlıklı görünümünü geri kazandırarak bakımlı görünmesine yardımcı olur. Sarı tırnak, kuru tırnak, kalınlaşan tırnak ve soyulan tırnakların sağlığını için uygulanır. Çeşitli sebeplerden dolayı hasara uğrayan tırnakların bakımı için formüle edilen bir üründür. Tırnaklara ihtiyacı olan nemi sağlayarak rengi değişen tırnakların dokusunu düzenler. Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml içeriğinde üre, glikol ve laktik asit bulunur. İçeriğindeki maddelerin hepsi FDA tarafından Genelde Güvenilir Olarak Değerlendirilen Maddeler listesinde yer alır. Koruyucu ve paraben içermediği için gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Tırnakların sağlıklı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Kırılma, sararma, soyulma, mantar ve kalınlaşan tırnakları azaltarak bir daha oluşmasına izin vermez. Tırnakların sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlar. Paraben, koruyucu ve parfüm içermeyen formülü ile tırnaklarınıza gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Günde sadece 1 kere uygulayarak tırnaklarınızın bakımını yapabilirsiniz.

Naloc Tırnak Solüsyonu 10 ml Özellikleri

Ayaklar gün boyu kapalı kaldığı için nefes alamaz ve deforme olur. Bu deformeler mantar, kırılma, sararma ve soyulma gibi sorunlardır. Tırnakta oluşan bakteriler çoğalarak ciddi sorunlara yol açabilir. Tüm bu sorunları azaltmak ve oluşmasını engellemek için ideal bir üründür. Tırnakları eski sağlığına kavuşturarak bakımlı ayaklara sahip olabilirsiniz. Özel yağısı ile tırnaklara derinlemesine bakım yaparak istenilen sonuçlar alınabilir. Düzenli kullanımda tırnakların kalıcı olarak düzeldiği gözlenir. Tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına katkıda bulunur. Kişisel bakım ürünlerinin ortak kullanıldığı ortamdalar oluşan bakterileri yok ederek bulaşmasına izin vermez. Tırnakları hasarları karşı korur ve oluşabilecek bakterileri karşı güçlendirir. Kokusuz özelliği ve katkısız içeriği ile kısa sürede sağlıklı tırnaklara kavuşmanızı sağlar.

Vücuda Etkisi: Çeşitli sebeplerden dolayı bakterilerden dolayı oluşan hasarları yok ederek sağlıklı tırnaklara kavuşturur. Bakterilerin oluşmasına engel olur. Ayrıca tırnaklarda oluşan hasarın tekrar oluşmasına izin vermez. Özel formülü ile kısa süre içerisindeki tırnaktaki bütün sorunları azaltır.

Uygulanan Bölge: Tırnak bölgesine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Uygulamadan önce ayaklarınızı yıkayınız. Temiz tırnaklara hafifçe sıkınız. Tırnak altında açık alan kalmayacak şekilde tüm tırnaklara ince bir katman uygulanır. Uygulama sonrası tırnağın kuruması için birkaç dakika bekleyiniz. Durulamaya gerek yoktur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Geceleri temiz tırnaklara uygulayınız. 3 ile 6 ay kullanılması gerekir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Eubos - Eubos El Kremi Eubos El Kremi 50,44 TL
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.