sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
369,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
349,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
254,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
499,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
459,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
489,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
369,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
244,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
244,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
259,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
259,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
279,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Mychelle

MyChelle; 2000 yılında Colorado’da kurulan bir dermo-kozmetik markasıdır. Bitki kök hücreleri, vitamin gibi içeriklerle ürünlerini geliştiren marka, cildinize zarar verebilecek herhangi bir etken maddeye yer vermez. Herkesin cilt tipi ve cildinde yaşadığı sorunlar birbirinden farklıdır. Bu nedenle cilt bakımı kişiseldir. Özel bir bakıma ihtiyaç duyan cildi anlamak çok önemlidir. Cildi anlamak; hangi ürünlerin cilde etkili geleceğini bilmeyi kolaylaştırır. Cildinizin sağlığını korumak için kullandığınız pek çok ürün cildinize zarar verebilecek etken maddeler içerebilir. Bu da cildinizdeki var olan sorunları çözerken başka hasarlara neden olmasına yol açar. Bu nedenle cilt bakımınızda kullandığınız ürünlerin içerikleri de çok önemlidir. Tüm MyChelle ürünleri vejetaryendir. Ftalat, Paraben, Sülfat, Üre, Yapay Koku ve Renk, Petrol, GDO ve Glütensiz ürünlerdir.

Her geçen gün doğa daha fazla kirlenmektedir. Yaşanabilir bir dünya için artık çevreye karşı duyarlı olmak ve geri dönüşüme önem vermek gerekmektedir. MyChelle ürünlerini tercih etmeniz için bir diğer neden markanın çevreye karşı duyarlı olmasıdır. Ayrıca hayvanlar üzerinde de test yapmaz. MyChelle; doğal formüllerle geliştirdiği ürünleriyle cilt sağlığınıza destek olmaya çalışır. Özellikle yaşlanma karşıtı ürünlerinin etkileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yaşlanma karşıtı bakımda gözde ürünlerinden biri; MyChelle Ultra Hyaluronic Hydrating Serum Nemlendirici Serumdur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş bir üründür. Özellikle kuru cilt tipine sahip olan ve cildinde yaşlanma belirtileri olan kişilerin kullanımına uygundur. Cildi yüksek miktarda nemlendirmeye odaklanarak cildi besler. Sıkılaştırıcı etkisi vardır. Bu sayede cilt yüzeyinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık görünümleriyle savaşmanıza yardım eder. Cildin elastikiyetinin artmasına destek verir. Düzenli kullanımla cildin daha sıkı bir görünüm kazanmasını sağlar. MyChelle markasının farklı etkili anti-aging ürünleri de bulunmaktadır.

Anti-aging bakım daha ileriki yaşlarda olan kişilerin sıklıkla yöneldiği bir bakım serisidir. Ancak daha genç yaşlarındaki kişilerin cildinde de farklı sorunlar olabilir. MyChelle; kuru, yağlı, karma, normal ve hassas cilt tiplerine özel ürünler geliştirir. Bu ürünleriyle cildinizin en iyi görünümünü kazanmasına destek verir. Cilt sağlığınızı önemser ve günden günde daha güzel bir cilt yüzeyi elde etmeniz için çabalar.
MyChelle markasının tüm ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.