sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
174,90 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
219,90 TL
Kargo
Bedava
Toplam 51 ürün görüntüleniyor.

Mustela

Bebek ve çocukların sağlığı aileler için her zaman en önemli durumdur. Herkes çocuklarının cildinin sağlıklı, bakımlı, yumuşacık olmasını ve çocuklarının cildinin herhangi bir nedenle olumsuz olarak etkilenmemesini ister. Bu nedenle bakımları için her zaman çocukları için en doğru ve en güvenilir ürünleri kullanmaya ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacın farkında olan ve bebek ve çocuklar için her zaman daha iyisini yapmaya kendini adayan Paul Berthome tarafından kurulan Mustela markası, 1950 yılından beri bebek ve çocukların cilt bakımı ve sağlıkları için ürünler üretmeye devam etmektedir. Marka anneler ve çocukları için istedikleri hakkında bilgi toplayıp kamu araştırması yaparak ürünlerini geliştirmiş, bir süreden sonra sadece bebeklerin değil annelerin de hamilelik esnasında veya sonrasında bakımlarını yapacak ürünlerini geliştirmişlerdir.

Uzun yıllar üzerinde çalışmalar yaparak ürettikleri özel patentli formülleri olan Avokado Perseose formülünü tüm ürünlerinde kullanarak, ürünlerin başarısını arttırmışlardır. Avokado Perseose formülü Mustela markasının yapı taşıdır. Yaklaşık 60 yıllık tecrübesi, patentli formülleri vebitkisel, güvenilir ürünleri ile Mustela markası anne ve bebek bakımı alanında, alanının en iyisi olmak üzere yarışan ve bu ünvanı hak eden bir markadır. Avokado (Persea Americana), genel olarak Orta Meksika’da yetişen, defnegiller familyasından olan ağaç ve meyvesinin ismidir. Oldukça besleyici olan bu meyve sıcak her ortamda yetişebilir. İçeriğinde çok çeşitli besleyici yağlar bulundurur. Hem vücut hem cilt için ayrı ayrı etkileri vardır ve çoğu zaman cilt maskesi olarak ta kullanılır. Maske kullanımında cildin gözeneklerini açar ve sıkılaştırır. Yenmesi durumunda vücuttaki toksik maddeleri kolayca vücuttan uzaklaştırır. İçeriğindeki yağlar ve potasyum sayesinde cildin nem dengesini düzenler, kuru ciltlerin tedavisi için bire birdir. İçerdiği E,B ve K vitamini, cildin güçlenmesine, dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasına yardımcı olur. Kısacası cilt için faydaları saymakla bitmez. Avokadonun tüm bu etkilerini fark eden Mustela markası, ürünlerinde kullandığı avokado ekstresi ile hem annelerin hem de bebeklerin cildi için sağlık taşıyor.

  • Bebek ve annelerin cildinde çeşitli sebeplerle oluşmuş kuruluk problemini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.
  • Çeşitli formlardaki temizlik ürünleri, şampuanlar ve kremleri ile bebeklerin hassas ciltlerini sağlıkla temizler.
  • Bebeklerin hassas ciltlerini güneşin zararlı etkilerinden korumaya destek verir.
  • Masaj yağları ile bebeğinizin gerginleşen cildini rahatlatır, huzurlu bir uyku çekmesine yardımcı olur.
  • Bebeğinizin cildine ihtiyaç duyduğu nem ve bakımı sağlar.
  • Annelerin hamilelik sırasında ve sonrasında ciltlerinde yaşadıkları olumsuzlukları ( çatlaklar, meme ucu yarılmaları gibi) ve değişimleri en aza indirir.
  • Cildin koruma bariyerini güçlendirerek çeşitli dış etkenlere karşı cildin koruma yapmasını sağlar.
  • Hoş kokuları, neredeyse tamamı bitkisel olan içeriği, her türlü kimyasal maddeden arındırılmış olması dolayısı ile kullanıcılarına güven sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.