x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
MelaClear
Sırala:
Daha Fazla Yükle

MelaClear

MelaClear markası asıl olarak, bir Belçika şirketi olarak 1997 yılında Alfred Marchal ve bir çok kimyacı ve doktor tarafından üretilen dahice fikirler sayesinde ortaya çıkmıştır. Özellikle dermokozmetik alanında çalışmalar yapan şirket, cilt bakımı ve güzelliği üzerine bir çok ürün ve fikir üretmiştir. Özellikle deri yaşlanması, pigment lekeleri, göz altındaki koyu halkalar, ciltte gevşeme, selülit, ağır bacaklar, çürükler ve morarmalar, kırılgan, güçsüz tırnaklar ve siğiller üzerine çalışmalar yapmışlardır. Bütün bu durumlar tedavisi oldukça zaman isteyen ve sebebi genetikle de alakalı olabilen sorunlardır. Bu zor ve yoğun çalışmaların doğrultusunda ortaya çıkan MelaClear markası da pigmet ve lekelenme problemi ile savaşan bir üründür.

Cilt güzelliği herkes tarafından istenen, hayal edilen ve bunun için çeşitli çalışmalar yapılan bir durumdur. Cildin güzelliği, pürüzsüz olması, canlılığı ve renk homojenliği herkesin cildi için istediği ve estetik görünümü tamamlayan olgulardır. Güzel görünmenin birincil şartları parlak pürüzsüz bir cilt ve eşit cilt tonudur. Ancak elimizde olmayan bazı sebepler, genetik nedenler ve dış etkenlerin cildimizde yaptığı deformasyonlar sebebiyle ciltte lekelenmeler görülebilir. Güneş ışınlarının sebep olduğu güneş lekeleri, hamilelik sırasında oluşan, yaşlanma gibi sebeplerle cildin pigmentlerinde hasar meydana gelir ve bunun sonucunda ciltte istenmeyen kahverengi lekeler görülür. Ortaya çıkan kahverengi lekeler cilt güzelliğini bozan, cildin homojen rengine zarar veren lekelerdir. Bu lekelerin giderilmesi, cildin homojen renk görünümüne geri kavuşması ve lekelerin tekrarlanmasının engellenmesi için üretilen MelaClear Serum Yoğun Depigmentasyon Leke Açıcı Bakım Serumu, depigmentasyon sorununuza çözüm getirecek mucizevi bir üründür.

  • MelaClear çeşitli güneş ışınları, hamilelik, yaşlılık gibi nedenlerle ciltte ortaya çıkan ve estetik görünüme zarar veren kahverengi lekelerin giderilmesi tedavisinde kullanılacak bir üründür.
  • Yine C vitamini ve tamamen doğal olarak bulunan çay ekstresi ile lekelerde renk açılmalarına yardımcı olur.
  • Tüm bu renk açma işlemlerinin haricinde cildi nemlendirir ve cildin bakımını da yapar.
  • Renk açma işlemi sırasında kesinlikle ciltte irritasyona, alerjiye ve hassasiyete sebep olmaz.
  • Yüz, boyun ve kahverengi lekelenmenin yoğun görüldüğü bir diğer bölge olan ellerde etkilidir.
  • Cilt için zararlı maddeler içermez, içeriğinin büyük bir kısmı doğal ve bitkisel içeriklerle oluşturulmuştur. Ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.