x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Mediortho
Sırala:

Mediortho

Mediortho, ortopedik ürünler, ortez, protez ve rehabilitasyon ürünleri tasarlar. Uzman kadrosu ile bilgi birikimini birleştiren marka tüketicilerine gereken hizmete destek olur. Kaliteye önem veren vizyonu ile firmanın iç piyasada lider konuma gelmesi kaçınılmazdır. İhtiyaçları ve talepler doğrultusunda ürünler tasarlar ve hastaların tedavilerine destek sağlar. Tüketicilerin gereksinimlerini en üst düzeyde gerçekleştirir. Marka, uzmanlarca önerilmektedir. Üreticilerinin sahip olduğu teknik bilgi ve birikimi kullananlar aracılığı ile etkili ürünler geliştirir, maksimum fayda sağlar. Tercih edilen marka; dizlik, omuz destekleyicileri, dirseklikler, el bilek atelleri, el bilek ortezleri, parmak atelleri, ayak bileklikleri, kalça abdüksiyon ortezleri, elastik destekler tasarlar. Etkili bakım ürünleri sayesinde etkili bakım garantilenir.

Mediortho Ürünlerine Bakacak Olursak:

Mediortho Medi Protect ROM Cool-Açı Ayarlı Dizlik 7784: Diz bölgesi sakatlıklarında kullanılan ürün ön çapraz bağ yaralanmalarını önler. Ayarlanabilir bantları vardır. Anatomik olarak şekillendirilmiştir. Amaliyat sonrasında sorunları giderici etki sunan ürün yan barlara sahiptir.

Mediortho M.Step Kidz-Ayak Bileği Stabilizasyon Ortezi G092009: Esnek ve kaliteli kumaş kullanılarak geliştirilmiş olan ürün hava geçirgenliğine sahiptir ve nefes alır. geliştirilmiştir. Ayak kırıklarında ve burkulma, incinme gibi sorunlarda rahatlıkla kullanılır. Anatomiye uygun biçimde tasarlanmıştır, terleme ve tahrişlere neden olmaz. Şişlik ve ödem gibi sorunların çözümüne destek olur.

Mediortho Medi ROM-Yan Barlı Ayarlanabilir Eklemli Diz Ortezi Çocuk G1800K : Diz bölgesinde gelişen sakatlıklarda tercih edilen ürün çocuklar için geliştirilmiştir. Ayarlanabilir bantları vardır ve bağ yaralanmalarında koruma sağlar. Ayarlanabilir bantları vardır ve anatomik olarak diz çevresine uygun biçimde tasarlanmıştır. Ameliyat sonrasında da rahatlıkla kullanılmaktadır. Yan barlara sahip ürün etkili koruma sağlar ve tailmatlara uygun şekilde giyilmesi gerekir.

Mediortho M.Step-Köpük/Jel Pedli Ayak Bilekliği 855: Kaliteli malzeme kullanılarak geliştirilmiş olan ürün ergonomik olarak tasarlanmıştır. Hava geçirgenliğine sahiptir. Ayakta oluşabilecek olan kırık, incinme, burkulma gibi durumlarda rahatlıkla kullanılır. Pratik kullanımlı ürün şişlik ve ödem gibi sorunlara karşı koruma sağlar. Anatomik olarak da uygun biçimde tasarlanmış bir üründür.

Mediortho Stabimed Pro-Fonksiyonel Yumuşak Brace Kısa: Ayarlanabilir özellikli patella stabilizasyon desteği ve hava-yastıkçığı sayesinde etkili bakımı garantiler. Dizin kollateral stabilizasyonu, hareket açıklığını sağlar. Patellayı stabilize eder ve patellar lateralizasyonun düzeltilmesine destek olur. Kompresif ve propriyoseptif etkili yumuşak brace ile etkili koruma sunar.

Mediortho Rhizomed Baş parmak Abdüksiyon Ortezi: Başparmak hasarlarını giderir. Anatomik olarak ayarlanabilir özelliktedir. Parmağı destekler ve uzun süreli kullanıma uygundur. Hava geçirgenliği vardır ve terleme yapmaz. Ürün parmak eklemini sabitler, açık yapılı olması itibari ile etkili korumanın da gerçekleşmesine engel olmaz.

Mediortho Manumed Active-Örme Statik El Bileği Splinti: El bileğini koruyan splint, MCP eklem sorunları, CMC eklem hasarları, karpal tünel gibi sorunların giderilmesi gibi sorunların giderilmesine yardımcı olur. Başparmakta oluşan deformasyonları giderici etki sağlar. Ürün tendon iltihaplanmaları, burkulma ve şişme sorunlara karşı koruma sağlar.

Mediortho Epico ROM-Açı Ayarlı Dirsek Ortezi: Dirseği pozisyonlar, dirsek çevresindeki yumuşak dokuları destekler. Isı özelliği ile iyileşme sürecine yardım eder. Ağrılı dirseklerde maksimum destek sağlar.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.