x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Matrigen
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Matrigen

İsmini üretildiği Matrix teknolojisi ve kalıtım teknolojisinin bir araya gelmesinden alan Matrigen PPC Krem âdeta neştersiz Liposuction etkisi yaratmayı iddia ediyor. Martigen markası lipoliz iğnelerinin tesirini vermek maksadı ile Matrigen PPC Krem’i geliştirmiştir. Kremin etken öğesi olan PPC, soyadan çıkarılan bitkisel bir uyarıcıdır. U.S. Food and Drug Administration tarafından tasdikli olan Polyene Phosphatidyl Choline maddesi Lipodistrofi’de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Lipoliz iğnelerinin de aynı doğrultuda kullanıldığı bilinmektedir. Uygulanabilirlik açısından daha kolay ve daha ekonomik olması, Matrigen PPC Krem’i daha üstün kılmaktadır. Herhangi morarma ya da ağrı olmadan, akıtmaya ihtiyaç duyulmadan evde kullanılabilmektedir. Aktif maddesi dolayısıyla Lipoliz Kremi olarak da anılmaktadır. 

Selülit cildin alt katmanında yağ dokusunun bağ dokusu ile arasında kalması ile derinin üst bölümünde pütür pütür görüntü bırakan bir sorundur. Genetik faktörler, hormonel bozukluklar, düzensiz ve kötü beslenme, stres, zararlı alışkanlıklar, hareketsizlik, yaş alma gibi sebeplerle meydana gelmektedir. Selülit çoğu kadının ortak sorunudur. Aşırı kilolar verilse bile bu sorun çözülmez zira zayıf kadınlar da tıpkı kilolu kadınlar gibi selülit sahibi olabilirler. Matrigen PPC  Selülit Krem’i hedef bölgelerdeki portakal kabuğu görünümünü en aza indirmek için kullanılan zengin içerikli bitkisel bir kremdir. Geniş bir kullanım alanı vardır. Dekolte sarkmalarında ve gıdık bölgesinde, basen ve üst bacak çevresel yağlanmalarda, bacak iç kısımlarındaki sarkmalarda, karın, göbek, alt ve üst bel kısımları, kol ön ve arka kısımları, sırt kısımları, diz iç kısımlarında uygulanmaktadır. Göğüs büyümesinde, karın ve bel bölgesi yağlanmalarında erkekler tarafından da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

Matrigen PPC Selülit Krem, yağ fazlalığı olan bölümlere uygulandığında bu yağları ayrıştırmaya yardımcı olduğundan yanma hissi uyandırır. Sürdükten sonra sıcaklık, iğnelenme duyguları ortaya çıkabilir. Bu reaksiyonlar yavaş yavaş normale dönmektedir. Su tutma ve Fosfolipit özellikli olduğundan dolayı cilt tarafından emilimi hızlı ve güçlüdür. Cildi nemlendirir, daha yumuşak ve taze bir görünüm almasına destek olur. Cildin üst katmanını dış etkilerden korumaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan kırmızı biberden sağlanan Capsacisin maddesinin kan dolaşımını tetikleyici etkisi vardır. Bu sayede metabolizma hızlanıp, yağ yakımı kolaylaşmaktadır.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.