x
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
Mane n Tail
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Mane n Tail

Atların kullanımı için hazırlaman Mane'n Tail ürünlerinin atların yele ve kuyruklarındaki sağlıklı etkisi fark edilince, zaman içinde insanlar tarafından kullanılmaya başlanmış ve bunun üzerine ürünler insanlar için yeniden formüle edilerek geliştirilmiştir.

Mane 'n Tail, Straight Arrow - Inc firmasının bünyesinde olan bir markadır. Menşei Amerika'dır. Straight Arrow, Inc firması kırk seneyi aşkın bir süredir yüzlerce deneyimli personeli ile Amerika'da yüksek kaliteli ve güvenilir saç bakım ürünleri geliştirmektedir.

Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Demi Moore gibi dünyaca ünlü isimlerin, hayranlık uyandıran etkilerinden söz etmelerinden sonra at kuyruğu, saç bakım ürünleri arasında son zamanların gözdesi olmayı başarmıştır.

Hangi amaçlar doğrultusunda Mane n Tail ürünleri tercih edilir?

Saçlar,  güneş, klor, hava kirliliği gibi çevresel etkenler, yüksek ısılı düzleştiriciler, saç kurutma makineleri gibi mekanik etkenler ve stres, kalıtsal yapı gibi hormonal nedenler ile hassaslaşır, ışıltısını ve sağlığını yitirir. Bu, kişinin hem ruh durumuna hem de o fiziksel görünümüne yansır. Böylelikle kişinin yaşam kalitesi etkilenir.

Bu doğrultuda alternatif saç bakım ürünleri sunan Mane n Tail markasının saçlar üzerinde besleyici, hassasiyet giderici, yumuşatıcı,  ışıltı kazandırıcı, yatıştırıcı etkileri vardır.

Neden Mane n Tail?

Yaşam stillerine göre saç bakım ürünleri sunan Mane n Tail ürünleri içerisinde Dünyanın en başarılı hammaddesi ödülünü alan at kuyruğu bitkisi kullanılmıştır. At kuyruğu bitkisinin özünde bulunan silis’in saçlar üzerinde ışıltı, canlılık ve güç verici etkileri vardır. Ayrıca saçlar için mucize diye anılan bu otun içerisinde manganez, alüminyum, potasyum, saponin, fitosterol, fenolik asit, kafeik asit ve flavonoid gibi güçlü maddeler bulunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile saçı ve saç derisini besleyen yıkama, nemlendirme, stilize etme gibi günlük saç bakım işlemleri için idealdir. Seçkin bir mikro-zenginleştirilmiş protein formülü ile saçların daha yumuşak ve daha sağlıklı olmasına destektir. At yele ve kuyruğundan ilham alan Mane n Tail özel olarak seçilen bitkisel uyarıcılarla saçların sağlıkla büyümesine yardımcı olmaktadır.

Mane n Tail markası kepek etkisini önleyici, renk koruyucu, hacim verici saç arındırıcı şampuanlarının yanı sıra, terapi yapan bakım kürleri, stilize etmeye uygun şekillendiriciler, son dokunuş spreyleri de sunmaktadır.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.