x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi

Sırala:
Lytess
Lytess
%10indirim 149,00 TL 134,10 TL
Lytess TÜKENDİ
%10indirim 215,00 TL 193,50 TL
Lytess TÜKENDİ
%10indirim 205,00 TL 184,50 TL
Sırala:
Daha Fazla Yükle

Lytess

Lytess benzer ürünlere göre daha farklı yeniliklerle tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Fazla kilolardan dert yanan birçok insan var. Özellikle bayanlar fazla kilolardan oldukça rahatsız. Sürekli kısa yoldan kilo verme çabaları mevcut herkeste. Uzmanlarda obeziteyle başa çıkmanın yollarını aramaktalar ve çok sayıda çalışmalar yapıyorlar.

Sağlıklı bir yaşam geçirmek için fazla kilolardan kurtulmak şart. Kilo problemi olanlar diyet ve sporla önemli ölçüde incelme sağlayabilirler. Ancak bu sürecin kolaylaştırılması için bazı ürünlerde mevcut. C vitamini yağ yakma kapasitesini arttırarak, yorgunluğu da azaltır. Vücudun verimli bir şekilde enerji harcaması ve metabolizma için selenyum kullanmak tiroide destek olur. Kalsiyumda kemiklerin güçlenmesi ve yağlanmadan korunmak için gereklidir. Çinko seviyesini doğru ayarlamak gerekir. Bir diğer yağ yakıcı olan kafeinin de spor öncesi alınması yağlardan kurtulmada yardımcı olmaktadır. Uyku düzeyine dikkat edilmelidir.

Kilo vermeyi direkt olarak etkileyen faktörlerden bahsettik.  Bu faktörlerin yanı sıra dolaylı yoldan vücudu etkileyen ürünlerde mevcuttur.  Lytess markası bunu düşünerek, giyildiğinde inceltme etkisi yaratan bir formda ürünler geliştirmiştir. 10 günlük kullanımda inceltme ektisi bulunmaktadır. Lytess hızlı inceltici etkili taytlar vücutta bulunan fazla yağların azalmasına yardımcı olur. Ürün içerisindeki etken madde gün içerisinde yavaş yavaş salınarak cilt üzerinde etkili olmaktadır. Bu taytlar kozmotekstil ürünlerdir.

Ürünün her cm2’sinde mikrokapsüller bulunmaktadır. Bu mikrokapsüller sayesinde hareket halinde vücutta sürtünerek parçalanır ve içeriğindeki etkili maddeler etkilerini gösterir. Kullanımın ilk gününden itibaren etkilidir. Ürünler paraben içermez. Özel seçilmiş poliamid ve elastanlar petek doku tekniği ile örülmüştür. Bu teknik sayesinde, tekstil cildi sıkmadan inceltici özelliğini yansıtır ve rahatsızlık vermez.

Ürün içerik etkileri: Yağ yakıcı etki sağlayan içerikler; forskolin ve kafein. Parçalanan yağları boşaltmaya yarayan içerikler; tavşanmemesi otu ve gingko biloba. Yağ oluşumunu engelleyici içerikler; sıchuan biberi ve karabuğday ekstresi shea yağı ile cildi nemlendirir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.