x
Sepet
Marka Listesi
Yeni Ürünler
Sırala:
Sırala:

Liposuction Korseleri

Liposuction geçmişten günümüze gelişerek uygulanan bölgesel zayıflatma, şekil verme, orantısızlıkları düzeltme amaçları ile yapılan yağ alma operasyonudur. Uygulama lokal ve genel anestezi ile yapılmaktadır. Geniş bölgelerde dahi lokal anestezi işe acısız şekilde operasyonu gerçekleştirmek mümkün olur. Bacaklara ve vücuda istenilen şekil verilir ve böylelikle rahat işlem yapılır. Yağ alınacak olan bölgeler çıkmayan kalemlerle çizilir ve steril edilebilen özel çamaşır giydirilir.

Çizimler ayakta yapılmalıdır. Selülitli bölgeler de işaretlenmelidir. Çünkü o bölgeler farklı işleme tabi olurlar. Selülitin oluşması beslenme, yaşam tarzı, genetik yapıdan kaynaklanabilmektedir. Selülit dereceleri de doğrudan yaşam kalitesi ile ilgilidir. Bunun yanında yanlış yapılan güneşlenme işlemi de ciltteki selülit derecesini arttırabilir. Bol su içilmelidir. Meyve ve sebze kaynaklı beslenmelidir. Asitli içeceklerden uzak durmalı ve spor yapmak önem kazanır. Ani kilo kaybı da selülit oluşumuna neden olan faktörler arasındadır.

Liposuction sırasında özel bir solüsyon yağ dokusu tabakasına verilir lokal anestezi etkisi yaratan bu sıvı aynı zamanda yağların erimesini de sağlamaktadır. Yapılan operasyonlarda her bölgeden yağ alınması mümkündür.

İlk defa uygulanacak olan seansta kişinin kilo ağırlığının yüzde beşinden fazlası alınmamalıdır. Operasyon sonrasında özel olarak yapılan bandaj 1-2 gün sonra açılır ve özel korse giydirilir. Bu korseler oldukça özel üretilmiştir. Dokuması özel olan korseler kolaylıkla giyilir ve sıkıntı yaratmaz. Korse sayesinde ödem ve şişlik olmaz, korse kendini belli etmez ve kıyafetlerin içerisinden de anlaşılmaz.

Liposuction sonrasında şişlik ve ödem görülmektedir. Dikkat edilmesi gereken bazı noktalara hassas yaklaşmakta fayda vardır. Dar kıyafetler giyilmemelidir ve korsenin kıvrılmamasına da özen gösterilmelidir. Sonrasında uygulama başarılı şekilde sonuç verecektir.

Liposuction işlemi sonrasında kullanacağınız özel yapım korseleri sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz. İstediğiniz özellik ve kalitedeki ürünlerimizi sipariş edebilir ve daha detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.